Barman na wesele – Katowice

Nikiszowiec Katowice

Od wielu znajomych słyszeliśmy, że Katowice obfitują w wiele miejsc, które godne są polecenia. Szczególnym klimatem wyróżnia się osiedle robotnicze Nikiszowiec, które ponoć swoim wyglądem przypomina miasteczka położone na południu Europy. Warto zobaczyć wykuty w kamieniu pomnik Powstańców Śląskich, który od 40 lat stanowi jeden z najważniejszych symboli Katowic.

Powodów, dla których warto zatrudnić barmanów na swoje wesele jest wiele. Może przekona was to, że dla gości będzie to jedna (o ile nie jedyna) z niepowtarzalnych okazji do wypróbowania całkowicie nieznanych koktajli. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń można przygotować pokaz sztuki barmańskiej. Spore wrażenie mogą zrobić wirujące butelki i shakery. Całość może zostać zwieńczona zabawą z ogniem.

Dla par, które zdecydują się na mobilny bar, mamy nie lada gratkę 10-procentowy rabat na usługę, jaką jest barman na wesele. Katowice – czekamy na Was.

Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia, jakie wrażenia wywarł na gościach barman na weselu w Łodzi.

Pobierz ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...