Dobra Wódka Na Wesele – Sprawdzone Marki i Opinie

Wódka na weselu to nieodłączny element każdego przyjęcia. Jest jak pierwszy taniec, który daje sygnał gościom, że rozpoczynamy zabawę. Wódka musi być na weselu. A jaka jest dobra wódka na wesele?

Odpowiedź nie jest oczywista. Każda marka wywołuje odmienne emocje wśród gości. Powodem różnych opinii o wódkach są skojarzenia z nimi związane oraz doświadczenia jakie mamy po ich wypiciu. Czy smak to jedyne kryterium wyboru? Stanowczo nie. Decyduje również wygląd butelki czyli etykieta, kształt oraz wspomniane skojarzenia na jej temat.

Dobra wódka na wesele. Jakie są opinie internautów?

 

Według opinii internautów, najbardziej neutralną wódką, która ładnie się prezentuje na stole, dobrze smakuje i jest akceptowana przez większość jest Żubrówka Biała. Jasna butelka z fajnym logo sprawia, że podoba się kobietom, a cena i smak przypadają do gustu mężczynom, którzy o ten alkohol zwykle dbają.

Żubrówka Biała kojarzona jest z marką Żubrówka dzięki czemu ma tak pozytywny odbiór. My również rekomendujemy Żubrówkę Białą. Jej cena nie odstrasza – wręcz przeciwnie. Widujemy ją często na weselach i przewidujemy, że w tym roku będzie jeszcze bardziej popularna.

Podobne emocje wzbudza wódka Wyborowa. Jeżeli chcemy trafić w gusta większości gości – wybierzemy właśnie tę. Marka Wyborowa wzbudza pozytywne skojarzenia i ponadto jest to wódka często wybierana na stoły weselne. Jej wygląd nie porywa, ale dobre skojarzenia sprawiają, że chętnie Pary Młode ją wybierają.

Wódka Stock Prestige. Miła dla oka, kształtna butelka i lubiany smak. Wódka ta jest popularna. Jej zwolenników jest bardzo wielu. Wybierzemy ją wówczas gdy zależy nam na sprawdzonym smaku i dobrej cenie. A oto kilka opinii z forum na temat tego trunku:

„Dobra vódka. Dostaliśmy ją w prezencie i bardzo nam zasmakowała. Na imprezach też ładnie schodzi:)” - Basial90

„Wódka Stock plasuje się pomiędzy Bolsem a Maximusem. Jest dobra – bardzo dobra, głowa nie boli :)” – baniak

Wódka Pan Tadeusz to wódka w sam raz na wesele. Butelka jest reprezentatywna ze względu na opływowy kształt i ciemnoszary kolor. Wygląda elegancko. Ponadto jest poręczna, a cena tej wódki atrakcyjna w stosunku do przedstawionych walorów. Można śmiało powiedzieć, że Pan Tadeusz to typowo weselna wódka.

Dobra wódka w dobrej cenie

 

Krupnik, Gorzka Żołądkowa De-lux oraz Luksusowa są wódkami również często spotykanymi na przyjęciach weselnych. W stosunku do przedstawionych powyżej marek, ich cena jest niska, ale smak nadal dobry i lubiany. Żołądkowa De Lux traci w stosunku do pozostałych wyglądem butelki. Krupnik wygrywa w tym małym rankingu. Butelka jest ładna, kształtna i poręczna, a cena podobna do Luksusowej i Żołądkowej. Rozważając wybór między tymi trzema trunkami wybierzmy Krupnik.

Markowe wódki na wesele

 

A teraz o wódkach z wyższej półki. Takie opinie mają Finlandia i Absolut. Weselne gdzie na stole można znaleźć te marki jest uważane za wysokobudżetowe przyjęcie. Butelka Finlandi 0,7 kosztuje około 40,00 zł. Za Absoluta 0,7l zapłacisz około 45,00 zł. Cena jest wysoka jednak te alkohole kojarzą się bardzo dobrze i świetnie smakują. Warto zatem w nie zainwestować. Jeżeli tylko budżet nam pozwala na zakup tych wódek zdecydujmy się. Nasza impreza zyska miano prestiżowego przyjęcia, a goście będą mile zaskoczeni.

Kończąc radzimy, aby przed wyborem wódki na wesele zapytać zapraszanych gości o preferencje. Dać im 3 wódki do wyboru, które są w naszych możliwościach budżetowych i sprawdzić jaka odpowiedź jest najczęściej spotykana. Nasi biesiadnicy pomogą nam w podjęciu decyzji.


Pobierz ofertę

6 odpowiedzi na „“Dobra Wódka Na Wesele – Sprawdzone Marki i Opinie””

 1. Adrian pisze:

  Pan Tadeusz jako wódka sprawdza się chyba najlepiej! polecam :D

 2. Marcia pisze:

  U nas będzie bardzo dobra i sprawdzona przez nas wódka weselna Polanin. Myślę, że też jest godna uwagi.

 3. Niuśka pisze:

  Zdecydowanie Polanin jest wart uwagi mają bardzo dobrą weselną wódkę poza tym pomysł z butelką też super.

 4. Emilii pisze:

  Sam się zastanawiamy nad Pan Tadeusz czy Polanin. Weselna z polanina ma świetne grawery na butelce. Pan Tadeusz to każda tak samo wygląda. hm… Poczekam na jeszcze jakieś komentarze :)

 5. Lukas Siedlce pisze:

  Dobra Wódka Na Wesele : Żubrówka Biała jest nadal dobra. Luksusowa też jest ok.
  Absolut, Finlandia, Ziemniaczana wódeczka Polmos Siedlce czarny Chopin czy Zorza to jak chcemy coś super i mamy kasę.
  Czarny smirnof , Pan Tadek OK.

  Nie polecam wódek Żołądkowej , Wyborowej , Niemirofa , Krupników , Premium, Maximusa Bolsa – te wódki przechodzą
  ciągłe zmiany i nie ma co ryzykować że trafi się na jakąś marna partię.

  pozdrawiam
  LJOZWIAK@GMAIL.COM

 6. Jacek pisze:

  Na wesele moim zdanie pasuje żubrówka biała. Wielu Polaków uważa ją za dobry alkohol.

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...