Drinki na wesele. Przepisy na sprawdzone i smaczne koktajle znajdziecie w tym artykule.

Drinki na wesele – przepisy, Blue Lagoon.

 

Zaczniemy od drinka Blue Lagoon. Skład jest prosty, a sposób przyrządzenia nie wymaga skomplikowanych przyrządów. Wystarczy szklanka i łyżka barmańska oraz składniki takie jak wódka czysta, sprite, likier blue curacao oraz plasterek cytryny. Jeżeli nie mamy pod ręką likieru możemy zastapić go syropem niebieskim marki np. Monin.

A więc, do szklanki wypełnionej lodem odmierzamy i wlewamy:

40 ml wódki czystej,

dopełniamy sprite’m

zabarwiamy likierem niebieskim Blue Curacao

Całość delikatnie mieszamy za pomocą łyżki. Do dekoracji dodajemy plasterek cytryny. Nasi barmani z Weselnego Drink Baru mają ponadto swoje fantazje jeżeli chodzi o ozdoby. Dekorują koktajle, tak aby wyglądały zjawiskowo – przykład na zdjęciu obok.


Drinki na wesele – przepisy, Pinacolada.

 

Pyszny kokosowy napój. Orzeźwiający i słodki. W sam raz dla miłośników ananasów i rumu Malibu. Do sporządzenia tego koktajlu potrzebujemy Blendera, czyli urządzenia do miksowania i rozdrabniania.

Zaczynamy. Do naszego blendera wrzucamy:

kilka kostek lodu,

kawałki świeżego ananasa (1/4 owoca),

sok ananasowy (50 ml),

mleczko kokosowe (10 ml)

oraz alkohol: 40 ml Malibu i 50 ml likieru kokosowego

Całość miksujemy do uzyskania jednolitej konsystencji. Uzyskany napój przelewamy do szklanki i ozdabiamy trójkątnym kawałkiem świeżego ananasa. Na zdjęciu widać koktajl, do którego zostało użyte mleko, a ozdoby są bardzo fikuśne. Tutaj liczy się fantazja barmanów.

Zobacz również wpis: Lista drinków na wesele. Dowiesz się jakie koktajle warto zaserwować swoim gościom.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Mińsk Mazowiecki – Relacja z Imprezy

Na dzień 27 października Pani Elwira zamówiła na swoje przyjęcie usługi barmana na wesele. Mińsk Mazowiecki to miasto, w którym...

Zamknij