Fontanna Czekoladowa – wynajem + niezwykłe dodatki

Fontanna Czekoladowa wynajem ze świetnymi, nietypowymi ozdobami i przekąskami. Jeżeli chcesz sprawić, aby Twoje przyjęcie odbiegało od standardowego zdecyduj się na pobudzenie ciała i zmysłów Gości za pomocą płynącej po kaskadach czekolady. Ciepła i lekka konsystencja pozwala łatwo zanurzyć w niej owoc, piankę czy też ciasteczko i delektować się smakiem.

Fontanna Czekoladowa – wynajem wraz z nietypowymi przekąskami, które rozbawią Gości i będą uciechą dla dzieci.

 

Słodkości na weselu w postaci ciast i deserów są smaczne, ale często ciężkie i w dużych rozmiarach. Zdarza się, że wzięte ciasto odkładamy na miejsce i nie jemy do końca.

Przy Fontannie efekt jest wprost przeciwny. Małe przekąski sprawiają, że od razu wkładamy je do buzi i konsumujemy ze smakiem. Pięknie przygotowane i pokrojone owoce kuszą wyglądem i zapachem, to idealny deser na ciepłe dni. Do tego jak wiemy, czekolada ma właściwości pobudzające i dodające energii, dzięki czemu ładujemy swoje akumulatory w trakcie przyjęcia i możemy bawić się do rana.


A co nietypowego możemy zaproponować do Fontanny Czekoladowej? Wynajem wraz z niezwykłymi dodatkami.

Otóż różnorodne i niespotykane nigdzie indziej dodatki. W postaci smacznych ciastek o kształtach serduszek, kwiatów, gwiazdek, a nawet wojowników Mija. Dzieci mają frajdę rozkoszując się takimi pysznościami, a całość pięknie prezentuje się na stole.

Zamów ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...