Fotobudka – Cena Nowej Atrakcji Weselnej

atrakcje na wesele - fotokabinaFotobudka to w ostatnim sezonie prawdziwy hit na weselach. Uwielbiają ją zarówno goście, jak i sami nowożeńcy. Wiele młodych par zastanawia się jednak, czy cena tej atrakcji nie będzie zbyt wygórowaną kwotą w ich weselnym budżecie. Sprawdzamy, ile rzeczywiście kosztuje fotobudka na wesele.

Fotobudka na wesele pojawiła się w Polsce niedawno, ale błyskawicznie stała się prawdziwym hitem weselnym. Nic dziwnego: to rewelacyjna zabawa dla gości, a przy tym pamiątka zarówno dla nich, jak i dla nowożeńców. A cena tej atrakcji nie jest wcale wysoka!

Czym Jest Weselna Fotobudka?

Fotobudka to przenośne pomieszczenie z zainstalowanym aparatem, który od razu po wykonaniu drukuje zdjęcia. Przypomina nieco automat do robienia fotografii do dokumentów. Na czym polega zabawa? Goście pojedynczo, razem z nowożeńcami lub ze znajomymi robią sobie zabawne fotografie. Mogą skorzystać z różnych gadżetów, takich jak peruki, czy sztuczne wąsy. Następnie zdjęcia wklejane są do specjalnej księgi pamiątkowej wraz z życzeniami. Dzięki temu goście znakomicie się bawią, a jednocześnie powstaje niezwykła i bardzo osobista kronika wesela, będąca później cudownym wspomnieniem dla nowożeńców.

Fotobudka Na Wesele: Wynajem i Cena

Jak zapewnić gościom taką atrakcję? Fotobudkę można po prostu wynająć – wyspecjalizowana ekipa dowiezie ją na miejsce wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Znajdą się tam gadżety do zdjęć, a także pamiątkowy album i pisaki do notowania życzeń i dedykacji. Cena fotobudka weselnej zależy od tego, jak duża jest impreza i jak długo fotobudka będzie użytkowana. Najlepiej zgłosić się po indywidualną wycenę.

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...