Hotel Złote Dęby – Wesele W Stolicy

hotel zlote deby warszawa - sala weselna

Hotel Złote Dęby zlokalizowany jest jest w odległości 16 kilometrów od Warszawy, przy zielonej Białołęce. W swojej ofercie ma salę, która może pomieścić do 160 osób. Miejsce jest oczywiście klimatyzowane, a wystrój sprawia, że Para Młoda oraz Goście poczują się tutaj jak w bajce.

Szef kuchni hotelu Złote Dęby serwuje wyśmienite dania kuchni polskiej. Menu oczywiście można indywidualnie dostosować i zmienić zgodnie z życzeniem Pary Młodej. Są również gotowe zestawy, które sprawdzają się i smakują niebanalnie.

Doświadczona obsługa hotelu zadba o wymagania Gości. Będzie zawsze w momencie kiedy ktoś potrzebuje pomocy. Dzięki temu Goście poczują się wyjątkowo.

Sala Weselna W Okolicy Warszawy – Złote Dęby

Jeżeli organizujesz wesele w stolicy koniecznie zapoznaj się z ofertą tej sali weselnej. Jest elegancka, ma szeroki wachlarz możliwości jeżeli chodzi o organizację i aranżację atrakcji na wesele.

Ponadto posiada przytulne i zadbane pokoje, w których można ulokować przyjezdnych Gości. Do tego mieści się w zielonej i urokliwej okolicy – nieopodal Białołęki. To zdecydowanie duży atut. Dodatkowym udogodnieniem będzie obszerny parking i ładna sceneria dookoła budynku.