Jak przekonać żonę do Barmana na wesele?

Drogie Panie Barman na wesele to raj dla kubków smakowych, przyjemność dla oka oraz radość na sercu gdy nasi Goście w kolejce ustawiają się po efektownie przygotowane koktajle.

Zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję przeczytajcie ten artykuł. Pomoże on głębiej zastanowić się nad tą atrakcją na wesele.

drink bar na weseluBarman na weselu to ekonomiczna atrakcja. Zadowala wszystkich oraz trwa przez całą noc.

Drink Bar na weselu w przeciwieństwie do innych atrakcji trwa przez cały wieczór.

Przykładowo fajerwerki cieszą oko tylko przez kilka minut. Zdjęcia robione wieczorową porą takiej atrakcji wyjdą nielicznym Gościom, część z nich może nawet nie zdążyć tego zobaczyć na żywo.

A jak przedstawia się sytuacja Drink Baru? Otóż każdy z Gości ma cały wieczór aby skosztować wyśmienitych napoi przygotowywanych przez Barmanów. Upamiętniające chwilę zdjęcia z soczyście wyglądającym drinkiem może sobie zrobić każdy, a na dodatek można pogawędzić z Barmanem i dowiedzieć się ciekawostek na temat mieszania alkoholi.

Drink Bar na przyjęciu to atrakcja dla każdego bez wyjątku. Każdy z Organizatorów chce zadbać o wszystkie szczegóły. Proszę sobie zatem wyobrazić, że nasza usługa to radość dla dzieci i pożyteczna rzecz dla… kierowców.

Po pierwsze dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Zatem od barmana przy barze otrzymają kolorowe drinki z parasolką. Po drugie specjalnie z myślą o kierowcach stworzyliśmy drinki pobudzające na bazie ekstraktu z guarany. Jeżeli ktoś nie lubi, lub ma dość kawy taki drink to doskonała alternatywa.

Kobiecy punkt widzenia