Piwo na wesele. Jakie najlepsze?

Piwo na wesele. Które wybrać? W jakiej formie podać? Otóż piwo na weselu jest coraz częściej spotykanym napojem z procentami. Szczególnie chętnie popijane na drugi dzień przyjęcia, w trakcie poprawin. Na ból głowy nie ma nic lepszego.

Poza tym piwo bezalkoholowe może być świetną alternatywą dla kierowców oraz osób, które nie mogą sobie pozwolić na popijanie alkoholu.

Piwo na wesele. W jakiej formie podać?

 

Mamy kilka możliwości. Jedną z nich jest tak zwane piwo z beczki. Jednak do obsługi nalewaka musimy zaangażować dodatkową osobę co zwykle wiąże się z kosztami. Samodzielnej obsługi nalewaka nie polecamy. Goście mogą nie zapanować nad dozownikiem, spienić napój i na przykład pobrudzić siebie oraz miejsce wokół.

Jednak jeżeli bardzo chcemy mieć beczkę to polecamy tzw. beczułkę z kranikiem, którą bez problemu goście sami obsłużą. Można spotkać takie rozwiązania, w niektórych pubach czy restauracjach. Baryłka z piwem jest mobilna. Można ją ustawić np. obok stołu wiejskiego bądź bezpośrednio na nim.

Kolejnym rozwiązaniem są piwa w butelce lub puszce. Oczywiście w butelce są bardziej eleganckie. Stanowczo proponujemy piwa o pojemności 0,33 l. Po pierwsze dłużej są chłodne i gazowane. Po drugie będą dopijane do końca. Piwo z beczki jest zwykle nalewane w dużych kuflach, goście odstawiają je podczas tańca, a gdy wracają piwo jest już rozgazowane i nieapetyczne.

 

 

Zamów ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...