Pokaz Barmański Na Weselu

Pokaz barmański na weselu to atrakcja z najwyższej półki. Rezerwując show – zyskujesz. Otrzymujesz od nas pokaz, którego Twoi goście jeszcze nie widzieli. Zadziwi ich i wprawi w idealny nastrój. Ponadto zabawimy zgromadzoną publiczność przeprowadzając konkursy oraz dopieścimy ich kubki smakowe serwując autorskie koktajle.

Pokaz Barmański Na Weselu – Ogniste Show do energicznej muzyki, wypełnione zwrotami akcji.

 

Pokaz Barmański na weselu to show, które zapadnie w pamięci Twoich gości na długo. Sprawi, że Twoja impreza będzie wystrzałowa i klimatyczna. Ten idealny klimat udzieli się wszystkim i spowoduje chęć do zabawy do białego rana. Warto zainwestować w te wszystkie emocje i radość jaka udziela się podczas występu typu flair. Ta sztuka barmańska zarezerwowana jest dla zręcznych i pomysłowych barmanów, z którymi na pewno nikt nie będzie się nudził.

Pokaz Barmański na weselu – Konkursy dla gości i degustacja drinków

 

Po show Twoi goście wezmą udział w konkursach przygotowanych przez barmana. Spróbują swoich sił za barem, wezmą w ręce jego butelki i popróbują podrzucania. Wkradnie się ponadto nutka rywalizacji bo zwycięzców czeka nagroda – niespodzianka. Fantastyczne są te wszystkie imprezy z udziałem naszych barmanów.

Pokaz barmański na weselu – cena

 

A jak kształtują się koszty takiej przyjemności? Cena Pokazu Barmańskiego jest elastyczna. Aby uzyskać szczegółowe informacje piszcie na adres mailowy kasia@weselnydrinkbar.pl, podając szczegóły swojej imprezy i oczekiwania uzyskacie precyzyjną wycenę.

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...