Pokaz barmański Wrocław + wieczór panieński

hawajski wieczór panieńskiByliśmy świadkami niezwykłego wieczoru panieńskiego, który został uświetniony przez pokaz barmański. Wrocław, a dokładniej jego piękne mieszkanki ugościły Radka w mieszkaniu, który na tę jedyną  i niepowtarzalną okazję został przekształcony w Hawaje. Stosowne dekoracje, naszyjnik z kwiatów na szyi – oj tak, można było poczuć się jak na plaży. Całość dopełniły egzotyczne drinki w wykonaniu Radka, które rozchodziły się jak „świeże bułeczki”. Nic więc dziwnego, że atmosfera szybko się rozluźniła… Dziewczyny nie szczędziły gardeł, piszcząc i krzycząc z zachwytu nad pokazem sztuki barmańskiej. Duże wrażenie zrobiły na paniach wirujące butelki i shakery, które ewidentnie nabierały ochoty na latanie. Na koniec powstały kolejne drinki, którymi uczestniczki wieczoru panieńskiego mogły się uraczyć.

Jednak na pokazie barmańskim wieczór na Hawajach się nie skończył. Drugą atrakcją okazał się….

wieczór panieński - hawajski

striptizer. Rozluźnione już i rozbawione dziewczyny, bez skrępowania podziwiały wdzięki zaproszonego pana. A to wszystko dzięki skromnej osobie Radka, który kilkadziesiąt minut wcześniej serwował smakowite drinki.

Jak na porządny wieczór panieński przystało, nie obyło się także bez testowania przyszłej Panny Młodej na żonę. Narzeczona musiała wykazać się umiejętnością przyszywania guzików oraz przewijania potomka (w tej roli sprawdziła się lalka). Przyszła żona została także „zbombardowana” lawiną pytań. Nie zabrakło również upominków wręczanych z okazji „ostatniego wieczoru wolności”. Dobrej zabawy i salw śmiechu nie było końca.

Następnego dnia, po szalonej i koktajlowej imprezie dziewczyny nie mogły nadziwić się, że czują się „jak skowronki”. Żadnego bólu głowy – absolutnie nic. Może to zabrzmi mało skromnie, ale…. to zasługa Radka, który umiejętnie przygotował drinki tak, by łączenie różnych odmian alkoholu nie stanowiło mieszanki piorunującej.

wieczór panieński hawajski z barmanem

Zamów ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...