Trendy 2013 – Weselny Drink Bar Wybrany Najlepszą Atrakcją Ślubną

Czytelnicy serwisu ślubnego Bridelle wytypowali naszą firmę do konkursu na Najlepszą Atrakcję Ślubną. Głosowanie odbywało się w dniach 3-16 czerwca i zakończyło się dla nas niekwestionowaną wygraną.

Weselny Drink Bar – Trendy Atrakcja Na Imprezę

najlepsza atrakcja na wesele

O nominacji do Trendsetters Bridelle 2012, w kategorii Najlepsza Atrakcja Ślubna, dowiedzieliśmy się dzięki czujnym fanom naszego FunPage’a na Facebooku. W sumie naszej klientce Marzenie, która widziała nas pierwszy raz u swoich znajomych ;) To oni zakomunikowali nam, że walczymy o tę nagrodę, a następnie wsparli nasze starania w drodze po zwycięstwo.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas swój głos. Weselny Drink bar cieszy się popularnością. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie świadczące o tym, że kultura picia się zmienia i coraz więcej osób organizujących przyjęcia sięga po różnorodne alkohole nie zawężając wyboru gości do czystej wódki.

najlepsza atrakcja slubna

Zamów ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Aktualności (1 z 28 artykułów)
wiaderka z lodem

Alkohol na weselu jest nieodłącznym elementem przyjęcia. Choć coraz częściej można spotkać się z niezakrapianymi imprezami, wódka na stołach króluje ...