Usługi Barmańskie Na Imprezy

Firmowa impreza integracyjna? Wieczór panieński lub kawalerski? A może urodzinowe party? W każdej z tych sytuacji atrakcją wieczoru mogą być usługi barmańskie. Wystarczy wynająć mobilny bar wraz z obsługą, a impreza  będzie na pewno niezapomniana.

uslugi barmanskie na imprezy

Co składa się na dobrą imprezę? Przede wszystkim – dobrane towarzystwo. Do tego muzyka i pozytywna atmosfera. Jednak to, co odróżnia imprezę po prostu dobrą od niesamowitej, to detal, coś szczególnego, o czym rozmawia się jeszcze długo później. Jeśli skorzystasz z serwisu usług barmańskich na imprezy, to masz to gwarantowane!

Po pierwsze: najlepsze drinki

Usługi barmańskie na imprezy to przede wszystkim mobilny bar wraz z obsługą. Wyglądem nie będzie ustępował barom, jakie widujesz w modnych klubach. Będzie i podświetlenie, i skórzane detale, i odbijające się w lustrach butelki najlepszych alkoholi. Nie musisz się martwić o asortyment: barmani przyjadą ze wszystkim, co niezbędne, by mieszkać najlepsze koktajle. Poza imprezową klasyką ci mistrzowie barmańskiego fachu zaoferują również swoje autorskie drinki.

Po drugie: latające butelki

Pyszny drink to dużo, ale umiejętności najlepszych barmanów znacznie wykraczają poza zwykłe mieszanie i miksowanie alkoholi. Zamawiając usługi barmańskie na imprezy możesz też liczyć na Flair show, czyli pokaz latających butelek, żonglerki i niezwykłego popisu podczas przygotowywania koktajli. Tego imprezowicze długo nie zapomną!

Po trzecie: mieszaj sam

Wypić dobrego drinka? Rewelacja! Nauczyć się go robić? Bezcenne. Usługi barmańskie to też warsztaty, podczas których uczestnicy imprezy sami nauczą się, jak perfekcyjnie miksować koktajle i tworzyć swoje ulubione drinki, a także modnie je ozdabiać i efektownie podawać.  Barmani podzielą się kilkoma swoimi sekretami, dzięki czemu każdy później będzie mógł zostać gwiazdą na innej imprezie.

Uwaga: zaproszenie świetnych barmanów na imprezę wiążę się z pewnym ryzykiem… Goście bardzo szybko zaczną się domagać powtórki!

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...