Welcome Drink – „Małe co nieco” na dobry początek wesela

Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek. 

Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie tylko na ogólnym obrazie ale staramy się dopracować szczegóły.

Widać to podczas organizacji przyjęcia weselnego. Gdy poświęcimy czas na usadzenie gości to zaprocentuje dobrą zabawą i ich świetnym samopoczuciem. Gdy ustalimy plan wesela z prowadzącym to unikniemy chaosu. Rozbiegany wzrok i strach znikną a zastąpi je spokój i pewność, że każdy wie co ma robić.

Miła niespodzianka. Niespodziewany bonus.

Welcome Drink na dobry początek. Zazwyczaj nikt się go nie spodziewa. Wszechobecny jest napój, imitacja szampana. Czy smaczny? Nie koniecznie. Tani? Skądże. To często pieniądze wyrzucone do kosza, bo nikt z gości nie dopija tego trunku. Na blogu radzimy, aby zaszaleć i zamiast tradycyjnego napoju szampanopodobnego zdecydować się na Drinka z Klasą :)

Tak na dobry początek.

Drink powitalny może być dostosowany pod wieloma względami do motywu przyjęcia. Barmani wcześniej ustalają z Parą Młodą jego kolor. Smak powinien być orzeźwiający i słodkawy. Wówczas mamy pewność, że każdemu posmakuje.  Decydując się na Welcome drinka mamy pewność, że zostanie wypity, zrobi pozytywne wrażenie i co najważniejsze wprowadzi do zabawy. Już od samego początku goście będą pozytywnie nakręceni.

Szczerze polecamy! Zespół Weselnego Drink Baru.

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Google+
tlo strony
Przeczytaj poprzedni wpis:
Przepis na drinka - dzień kobiet
Przepis Na Drina dla Kobiet – Na Dzień Kobiet

Czyli taki co dba o twoją linię, figurę, samopoczucie i w ogóle stosuje "sekretne" i "strzeżone" od wieków metody. W...

Zamknij