Zajazd Kasztelan Wiski – idealna lokalizacja

Zajazd Kasztelan Wiski jest położony w niezwykle malowniczej okolicy – leży na granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, dlatego już sama okolica tego domu weselnego wprawi Was i Waszych gości w romantyczny nastrój. A to dopiero początek atrakcji, które Was czekają jeśli zdecydujecie się na zorganizowanie wesela w tym niezwykłym miejscu.

Uczta weselna na staropolską nutę

zajazd kasztelan wiski

Zajazd Kasztelan Wiski pełnymi garściami czerpie ze staropolskiej tradycji. Wszyscy goście mogą zasmakować w przepysznych daniach kuchni staropolskiej, a dzięki specjalnym pokazom przenieść się w czasie i zobaczyć jak wyglądały dawne zwyczaje ludzi żyjących kilkadziesiąt lat temu w tych okolicach.

Atrakcje, które zamienią przyjęcie w film akcji

Nasza usługa na weselu podnosi poziom adrenaliny co najmniej dwukrotnie. Możemy liczyć na ekstrawagancką zabawę decydując się na usługi barmanów, którzy uczynią z twojego przyjęcia show rodem z Las Vegas.

pokaz barmanski - dmuchnięcie ogniem

Oprócz fantastycznych koktajli spotkacie się z efektami specjalnymi, takimi jak dymiące driny, podmuchy ognia, żonglerka butelkami. O szczegóły takie obsługi należy pytać nas, a dokładnie omówimy, na czym polega nasza obecność na Twoim weselu. Dla osób chcących dodatkowych inspiracji odnośnie urozmaicenia przyjęcia polecamy jeszcze artykuł o nowej atrakcji na wesela: >>Fotobudce<<

 

 

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Aktualności (1 z 28 artykułów)
wiaderka z lodem

Alkohol na weselu jest nieodłącznym elementem przyjęcia. Choć coraz częściej można spotkać się z niezakrapianymi imprezami, wódka na stołach króluje ...