Podaj e-mail i kliknij zapisz się:
Rabat z Facebookiem

Atrakcje Na Wesele – 6 Najbardziej Popularnych I Sprawdzonych cz. 2

Pokaz barmański – 10 minut show, które zachwyci każdego

pokaz barmanski - dmuchnięcie ogniemCzy Wasi goście widzieli już, co niezwykłego można zrobić ze zwykłymi butelkami?

Już po paru sekundach będą zdziwieni, że z butelki, z której pili alkohol można zrobić takie ewolucje i to zupełnie na trzeźwo. Do tego się uśmiechając, zerkając na gości i świetnie się przy tym bawiąc, jeszcze bardziej podgrzewając atmosferę.

Jednocześnie będą się uśmiechać i opadnie im szczęka. Takie miny będziecie widzieli pierwszy raz u swoich bliskich. Efekt piorunujący,
a ta chwila zapisana na zdjęciach i taśmie – bezcenna.

Wszyscy wpadną w jeszcze lepszy nastrój i będą mieli, dzięki Wam, kolejny powód do rozmów zamiast doszukiwać się niedoskonałości w imprezie.
No i te pochwały za świetny pomysł – nie ma im końca! Zresztą, sami zobaczcie, jak dobrze bawili się inni podczas takiego pokazu 

Gdy zamówicie drink-bar i pokaz barmański, otrzymacie 150 zł rabatu na taki pokaz.

Foto-kabina – śmieszna zabawa dla każdego

atrakcje na wesele - fotokabina

Fotokabina to jedna z najzabawniejszych atrakcji na weselu.

Ludzie zakładają dziwne czapki na głowę, czaderskie, za duże okulary na nos, doczepiają sobie wąsy, zakładają papierową muchę czy śmieszny krawat (nawet kobiety!)

Zdjęcie robione jest automatycznie, dzięki czemu już możecie (Wy i Wasi goście) pokazywać swoje sweet focie bliskim i wspólnie się śmiać. Poza tym takie zdjęcie jest pamiątką, którą Wasi goście mogą nosić w portfelu albo w torebce. Od razu będą mogli się pochwalić, u kogo była ta supernowość. Zobaczcie tutaj, jak to wygląda.

Dekoracja światłem – poczuj się jak VIP na rozdaniu Oscarów