Dobry barman to człowiek renesansu

Sztukmistrz i dusza towarzystwa. Kompan do rozmowy i mąż zaufania. Zawodowiec, ale i pełen pasji artysta. Poznał wszystkie tajniki rzemiosła i ciągle szuka nowych połączeń. Dba nie tylko o jakość drinków, ale również o uśmiechy na twarzach gości. Zna wszystkie składniki przepisu na udaną biesiadę i roztańczoną noc. Nie pozwól, żeby na Twoim weselu zabrakło tak ważnej osoby. 

Zaproś barmana, zarezerwuj wrażenia

Ponad 1000 wesel w 8 lat. Mamy chyba najbardziej mobilny drink bar w kraju, bo przejechaliśmy z nim Polskę wzdłuż i wszerz, z każdego miejsca przywożąc cenne doświadczenia. Dzięki temu wiemy, jak przygotować się do wesela i jak je uświetnić.

Na sali weselnej jesteśmy zawsze minimum 2 h przed rozpoczęciem przyjęcia. W pełni przygotowani, elegancko ubrani i pozytywnie nastawieni, ze spokojem czekamy na przybycie gości. Najchętniej przedstawiamy się im powitalnymi drinkami. Rozmawiamy, pytamy i podpowiadamy. Nikomu nie proponujemy gotowych rozwiązań. Wspólnie poszukujemy najlepszych sposobów na ugaszenie pragnienia. Nie kształtujemy gustów, pomagamy je wydobyć. Po skończonej pracy jesteśmy zmęczeni, ale zadowoleni, bo kolejny raz udało nam się rozdać trochę magii i wywołać kilka uśmiechów na twarzach gości.