Podaj e-mail i kliknij zapisz się:
Rabat z Facebookiem
Miejsce, które pozwoli nam na stworzenie, obiecywanych wcześniej, fantastycznych koktajli dla Gości. Na jego froncie umieścimy wasze zdjęcie po to, żeby podziwiano Was za świetny i oryginalny pomysł. W dodatku, zaraz po skończonym przyjęciu oddamy je Wam na pamiątkę, żebyście mogli oprawić je w ramy. Będzie sporo zabawy, bo zaprosimy Was również za bar, gdzie stworzycie Swój ulubiony koktajl i przez te parę chwil wcielicie się w rolę barmanów.
Będą dopełnieniem bajkowego klimatu, który stworzycie Wy i Wasi Goście, bo ich obsługa barmańska jest na najwyższym poziomie.
Z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach zajmą się tym, co potrafią najlepiej - czyli koktajlami! Z myślą o Was ćwiczą dniami i nocami, żeby sprostać Waszym oczekiwaniom.
Drinki dobierzemy stosownie do potrzeb i życzeń Nowożeńców, oraz zaproszonych na wesele Gości. Piękne dekoracje stworzonych przez nas koktajli, zachęcą wszystkich, którzy jeszcze ich nie spróbowali. Będą się także zachwycać różnorodnością kolorów, które podane w ładnym i odpowiednio dobranym szkle, staną się ucztą nie tylko dla podniebienia. Wszystkie koktajle schłodzimy kruszonym lodem, by na długo zachowały smak i nie zmieniły swojej barwy.


Google+
tlo strony