Barman na wesele Garwolin + Fontanna Czekoladowa – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Garwolin i ciepła, płynna czekolada płynąca po kaskadach. To atrakcje na przyjęciu u Pani Karoliny i Pana Michała.

Barman na wesele Garwolin, czyli soczyste i apetyczne drinki oraz słodkości podane w niecodziennej postaci.

Każdy z Gości mógł samodzielnie skomponować deser za pomocą owoców, pianek, ciasteczek, lukru oraz płynnej czekolady. Szczególną radość z takiej atrakcji miały dzieci, ale Panowie równie chętnie sięgali po te specjały.

Barman na weselu w Garwolinie oraz Fontanna Czekoladowa z Przepysznymi Dodatkami

 

Drinki zrobiły wielką furorę na przyjęciu. Panna Młoda stwierdziła, że to był pomysł idealny, którego Goście jej gratulowali. Dodatkowo, mogła również sobie popić lekkich i orzeźwiających napoi nie bojąc się o skutki uboczne.

„To jest rewelacyjna niespodzianka dla wszystkich” – mówili rodzice Panny Młodej, którzy początkowo wątpili w popyt na drinki, ze względu na to, iż jak sądzili większość będzie preferowała tradycyjną czystą wódkę.

Chcąc poczytać więcej o Fontannie Czekoladowej zapraszamy do artykułu: Fontanna Czekoladowa Na Wesele – Magiczne Dodatki

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...