Barman na wesele Pruszków – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Pruszków, czyli kolorowe drinki, uśmiechy na twarzach Gości oraz wyśmienite i orzeźwiające koktajle, które oprócz wyglądu kusiły smakiem i zapachem.

Barman na wesele Pruszków – w minioną sobotę (28 lipca) gościliśmy u Pani Anity i Pana Dawida. Przyjęcie pierwsza klasa, a drinki schodziły jak woda w upalne dni.

 

Dokładnie tak było. Orzeźwiające, cytrusowe drinki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ten ciepły, wręcz upalny dzień. Każdy z Gości chciał skosztować smakołyków i pobudzić się owocowym smakiem. Świetnie, że mogliśmy dać Gościom dawkę soczystej energii, która pobudziła do tańca i zabawy.

Limonki, Pomarańcze, Arbuz, Kruszony Lód,  Ulubiony Alkohol – Idealne połączenie w letni dzień

 

Poprzez nasze kombinacje alkoholowe chcemy pokazać jak wspaniale można się bawić smakami. Dlatego później otrzymujemy komentarze od naszych Par Młodych, iż „smak drinków był niepowtarzalny”(Joanna Milewska, komentarz na FB, z dnia 31 lipca). Nie zatrzymujemy się na tradycyjnych połączeniach, odkrywamy cały czas tworząc własne, autorskie drinki.

Jeżeli chcecie poczytać więcej o łączeniu smaków i o właściwościach drinków zapraszamy do lektury artykułu: Kolorowe Drinki Na Wesele.

Zamów ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...