Barman Na Wesele – Skierniewice – Relacja z Imprezy

Barmani na wesele Skierniewice. Idealna impreza z Przebojową Obsługą Barmańską na weselu 9 czerwca u Pana Rafała i Pani Marianny przebojem skradła serca Gości.

Barmani na wesele Skierniewice – zasmakuj w egzotycznych drinkach i odkryj nowy styl picia z Barmanami z Weselnego Drink Baru

 

Nowy styl picia to smakowanie egzotycznych i starannie przygotowanych drinków. Każdy napój jest zrobiony pod gusta zamawiających. Do tego łamiemy standardy i serwujemy autorskie połączenia – ulepszamy tradycyjne i klasyczne przepisy.

A jak to było z barmanami na weselu u Pana Rafała i Pani Marianny? Otóż mieli wysokie oczekiwania ponieważ obydwoje w czasach studenckich pracowali w gastronomii i tak też się poznali – w restauracji, on barman ona kelnerka.  Ponieważ znajomość koktajli mieli w jednym palcu chcieli podzielić się smakami drinków ze swoimi Gośćmi. Wybrali pakiet platynowy, a tym samym mnóstwo kombinacji i różnorodne rodzaje drinków. Oczekiwania co do jakości zostały spełnione.

W Skierniewicach Goście byli zachwyceni niebanalnymi smakami

 

Prócz oczekiwań co do smaków i wyglądu drinków Goście poznali się również na naszej przebojowej załodze. Barmani Maciek i Adam zachwycili swoją prezentacją wszystkie Panie i sprostali wymaganiom Panów w przygotowaniu „Męskiego Drina”. Ich pomysły ucieszyły i rozbawiły Gości, a w szczególności shoty, które ukoiły pragnienie kiedy Goście czekali w kolejce na tego właściwego drinka.

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...