Barman Na Wesele – Tomaszów Mazowiecki – Relacja z Imprezy

Państwo Kalinowscy zaprosili Barmana Na Wesele. Tomaszów Mazowiecki, w którym odbywało się przyjęcie, a raczej jego mieszkańcy byli zachwyceni niebanalnymi smakami jakie serwowali nasi barmani z ekipy Weselnego Drink Baru.

Barman na wesele Tomaszów Mazowiecki. Przyjęcie u Państwa Kalinowskich było okraszone zapachem świeżej mięty, marakui i limonek.

 

Na weselu 8 grudnia w Tomaszowie Mazowieckim była niewielka liczba gości. 35 osób jakie bawiło się z Państwem Młodym z przyjemnością smakowało różnorodnych połączeń alkoholowych.

Największą popularnością wśród Pań cieszył się koktajl Mojito. Ten orzeźwiający drink serwowaliśmy w wersji autorskiej. Miał on posmak wiśniowy i zauroczył on kubki smakowe Gości. Panowie skupili się na mocniejszych kombinacjach. Pili shot’a Wściekły Pies, Long Island Ice Tea, Cuba Libre bądź po prostu Whisky z Colą. Wszystkie propozycje były mocno orzeźwiające i dodawały energii do zabawy.

Znakomicie było chłodzić się drinkami przygotowywanymi w tak niebanalny sposób. Dlaczego niebanalny? Dlatego, że Barmani zabawiali Gości trikami i zabawnymi anegdotami. Do tego, dla najbardziej zafascynowanych barmaństwem stworzyli możliwość przygotowania własnego Drinka. Para Młoda była wniebowzięta, że ich znajomi tak wspaniale się bawią.

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...