Barman Na Wesele – Tomaszów Mazowiecki – Relacja z Imprezy

Państwo Kalinowscy zaprosili Barmana Na Wesele. Tomaszów Mazowiecki, w którym odbywało się przyjęcie, a raczej jego mieszkańcy byli zachwyceni niebanalnymi smakami jakie serwowali nasi barmani z ekipy Weselnego Drink Baru.

Barman na wesele Tomaszów Mazowiecki. Przyjęcie u Państwa Kalinowskich było okraszone zapachem świeżej mięty, marakui i limonek.

 

Na weselu 8 grudnia w Tomaszowie Mazowieckim była niewielka liczba gości. 35 osób jakie bawiło się z Państwem Młodym z przyjemnością smakowało różnorodnych połączeń alkoholowych.

Największą popularnością wśród Pań cieszył się koktajl Mojito. Ten orzeźwiający drink serwowaliśmy w wersji autorskiej. Miał on posmak wiśniowy i zauroczył on kubki smakowe Gości. Panowie skupili się na mocniejszych kombinacjach. Pili shot’a Wściekły Pies, Long Island Ice Tea, Cuba Libre bądź po prostu Whisky z Colą. Wszystkie propozycje były mocno orzeźwiające i dodawały energii do zabawy.

Znakomicie było chłodzić się drinkami przygotowywanymi w tak niebanalny sposób. Dlaczego niebanalny? Dlatego, że Barmani zabawiali Gości trikami i zabawnymi anegdotami. Do tego, dla najbardziej zafascynowanych barmaństwem stworzyli możliwość przygotowania własnego Drinka. Para Młoda była wniebowzięta, że ich znajomi tak wspaniale się bawią.

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


Google+
tlo strony
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grzaniec – przepis

W mroźne zimowe wieczory najlepszym przyjacielem jest gorący trunek z prądem. Najbardziej popularnym jest Grzaniec - przepisów jest dużo. Tradycyjnie...

Zamknij