Barman na wesele Warszawa – relacja – hotel Pod Lasem Chynów

Przyjęcia z Weselnym Drink Barem wyróżniają się nietypowo. Dlaczego? Ponieważ serwujemy autorskie połączenia alkoholowe. Receptury, z których korzystamy są przez nas ułożone i sprawdzone przez tysiące zadowolonych gości naszego baru.

Ten właśnie argument przekonał Pana Rafała Bachanka, aby zarezerwować barmana na wesele. Warszawa, w której mieszka na co dzień to „rzut beretem” od Chynowa, a krajobraz tamtejszej okolicy sprzyja zabawie i pozytywnemu nastrojowi. Dlatego też właśnie w Chynowie zdecydował się ugościć swoją rodzinę i przyjaciół. W hotelu Pod Lasem byliśmy już po raz kolejny. I na pewno na tym nie poprzestaniemy. Bardzo nam się podobają imprezy właśnie w tej lokalizacji.

 

Barmanki w załodze Weselnego Drink Baru?

Nie… to przyjaciółki Panny Młodej wcieliły się w rolę barmana na wesele. Warszawa potrafi się bawić!

 

Nasi barmani = świetna impreza. Przekonali się, o tym goście Państwa Bachanków na weselu 9 lipca w hotelu „Pod Lasem”. Mieli oni możliwość stanąć po raz pierwszy w życiu za barem i samodzielnie zrobić drina. Barman trochę podpowiadał co dodać, czym zamieszczać, czym zmaglować i powstały koktajle.

Najbardziej zadowolone z tej możliwości były koleżanki Panny Młodej. Udało im się zapamiętać przepisy więc na pewno z łatwością powtórzą te napoje w domu. Przyjemne z pożytecznym. Cała filozofia naszej pracy, która jest naszą pasją. Chcemy się nią dzielić i pomagać odkrywać gościom naszego baru nowy styl picia.

Zapytaj o ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...