Dom Weselny Korona – Zdjęcia + Opinie

dom weselny korona

Dom Weselny Korona to świetne miejsce na zorganizowanie przyjęcia poślubnego. Obiekt położony jest blisko Warszawy w zacisznym parku przy lesie. Piękny taras i ogród stanowią dodatkową atrakcję i umilają pobyt Gościom.

Dom Weselny Korona – Miejsce w pobliżu Warszawy, gdzie zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne.

Położenie Domu Weselnego Korona jest dogodne i atrakcyjne dla mieszkańców Warszawy. Poza bliską odległością od stolicy atutem jest również wspaniały ogród w pobliżu oraz las, który przynosi orzeźwiające i świeże powietrze.

Atrakcje Na Wesele W Domu Weselny Korona. Zachwyć Gości Fantastycznym Pokazem Barmańskim.

hotel windsor jachranka - show barmanskie

Większość wesel jest bardzo podobna do siebie nawzajem. Tradycyjna, przewidywalna. Jeżeli zaś chcecie się wyróżnić i zaoferować Gościom coś wystrzałowego, pełnego pozytywnej energii i wywołującego entuzjazm polecamy Pokaz Barmański z elementami Fire Show, czyli efektownego „tańca z ogniem”.

Ta atrakcja, która przyszła do nas z USA jest wulkanem energii. Charakteryzuje się radością na twarzach Gości i tysiącem barw w szklankach do drinków. To niesamowite i niezapomniane widowisko. Wasi Goście będą je długo wspominali, z dreszczykiem emocji. Aby przekonać się jak to wygląda w praktyce ===>Kliknij tutaj.

 

Zapytaj o ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...