galop zielonkaGalop Zielonka to niesamowite miejsce na Twoje przyjęcie weselne. Zrealizujecie tutaj najpiękniejsze marzenia o idealnej imprezie. Bogaty wachlarz możliwości pozwala na szerokie spojrzenie na organizację swojego przyjęcia po ślubnego.

Galop Zielonka. Nie Ma Ograniczeń Są Tylko Pomysły i Ich Realizacja.

Sala weselna w Zielonce pod Warszawą to świetne miejsce na zorganizowanie eleganckiego wesela. Może być klasycznie, może być tradycyjnie, może być po rycersku a także bajkowo – w plenerze. Tutaj ogranicza was tylko własna wyobraźnia i kreatywność.

galop zielonka sala weselna pod warszawaCudowne tereny dookoła Sali Weselnej Galop W Zielonce.

Dookoła Sali Weselnej Galop jest dużo zieleni i miejsca do odpoczynku po tańcach na parkiecie. Podczas ładnej pogody można wsłuchać się w śpiew ptaków i pospacerować ładnymi alejkami. Urocze oczka wodne dodają wystrojowi iście mazurskiego charakteru.

Zwieńczeniem Pozytywnej Atmosfery w Sali Weselnej Galop W Zielonce Jest Przebojowy Drink Bar, z Barmanami którzy zaspokoją zachcianki każdego Gościa.

galop zielonka opinie i zdjecia

Goście Galopu wybierają Drink Bar, jako atrakcję na swoim przyjęciu aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Gości. Jest to forma rozrywki i jednocześnie standard, którego Goście oczekują. Z Barmanami, jest jak z kucharzami. Z kilku składników są w stanie wyczarować cudo, i do tego podać je w nienagannej formie. Barmani na przyjęciu to inwestycja, która zwraca się z nawiązką.

Polecamy również artykuł o sali weselnej w Jachrance pod Warszawą.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Groman Sękocin – miejsce na Twoje przyjęcie po ślubne

Hotel Groman Sękocin jest malowniczo położonym obiektem, w którym można zrobić wspaniałe przyjęcie po ślubne. Zielony park wokół hotelu sprzyja...

Zamknij