Zrzut ekranu 2013-08-31 o 12.42.13Sala weselna Lacerta to piękne i eleganckie miejsce, w którym Goście i Para Młoda poczują się bardzo swobodnie. Wiemy o tym ponieważ byliśmy z wizytą na sali Lacetra przy okazji ślubu Pani Marty i Pana Łukasza, którzy zarezerwowali nasz Drink Bar na swoje wesele.

Sala bankietowa Lacerta gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość w każdym aspekcie. Po pierwsze smaczna kuchnia. To bardzo istotne, aby Goście podczas przyjęcia mogli dobrze zjeść. Do dziś zdarza się, że na weselach jadalne są tylko te dania podawane prosto z kuchni – ciepłe i domowe, a to co leży na stole jako przekąska to wymyślne dodatki, które nie przypominają znanych potraw. Na sali Lacerta nie trzeba się o to martwić. Każde danie i najmniejsza przekąska są smaczne i apetycznie wyglądające. Nasi Goście na pewno nie będą mogli narzekać na dobór posiłków.

Po drugie wzorowa obsługa i serwis kelnerski. Nie da się ukryć, że obsługa klienta w każdej branży to atut firmy. Doświadczona, kompetentna i nastawiona na pomoc swoim klientom. Właśnie tacy są ludzie pracujący w tej sali bankietowej. Dzięki temu atmosfera i klimat jaki panują na przyjęciu jest przyjacielski i sprzyjający zabawie.

Barmani Na Wesele W Sali Bankietowej Lacerta

barmani na wesele poznanUwielbiamy to co robimy, dlatego ważne jest dla nas aby współpraca na każdym etapie przebiegała przyjemnie i w wyśmienitej atmosferze. Z obsługą sali Lacerta pracowało się nam bardzo miło dzięki czemu pozytywnie odbijało się to na całokształcie naszych usług.

Goście przyjęcia weselnego u Pani Marty i u Pana Łukasza byli wniebowzięci. Nasz barman serwował wyśmienite drinki, z szerokim uśmiechem na twarzy przez cały czas trwania imprezy.

Para Młoda oraz odwiedzający nas Goście przy barze mówili, iż nasz mistrz tworzenia drinków to świetny facet, z którym można porozmawiać o wszystkim, a do tego bardzo ciekawie opowiada o drinkach co powoduje, że z wielką chęcią każdy dopija swój koktajl do końca.

Polecamy wszystkim zabawę w towarzystwie barmanów. To urozmaicenie napoi jakie pijemy podczas całego przyjęcia oraz gwarancja pozytywnych wrażeń, które zostają w pamięci i wyróżniają naszą imprezę spośród innych.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Usługi Barmańskie Na Imprezy

Firmowa impreza integracyjna? Wieczór panieński lub kawalerski? A może urodzinowe party? W każdej z tych sytuacji atrakcją wieczoru mogą być...

Zamknij