Zagroda Leśna Ostrołęka – Opinie + Zdjęcia

 

Zagroda Leśna w Ostrołęce to sala, którą wyróżnia myśliwski klimat. Pary, które lubią kurpiowskie klimaty znakomicie odnajdą się w tej atmosferze. Zagroda jest kompleksem wypoczynkowym otoczonym zielenią co sprawia, że fantastycznie można się zrelaksować spacerując wokół budynku. Jest to zdecydowanie atut, który przyciąga tutaj pary młode organizujące wesela oraz firmy, które organizują przyjęcia integracyjne.

Przyjęcie w Leśnej Zagrodzie w Ostrołęce.

zagroda lesna ostroleka

Zagroda Leśna w Ostrołęce dysponuje dwiema salami. Dzięki temu sprosta zarówno kameralnym imprezom oraz większym przyjęciom organizowanym na 120 osób. Mniejsza sala ma uroczy kominek, który dostarcza przyjemnych wrażeń i dzięki któremu czujemy przyjemny klimat bliskości – w przypadku przyjęć w gronie rodziny.

Duża sala skierwowana jest do osób przygotowujących np. przyjęcia weselne bądź większe imprezy firmowe. Jej wystrój to połączenie klasyki i nowoczesności. Spodoba się każdemu, kto chce zorganizować tradycyjne wesele z akcentami kurpiowskimi. Całość można znakomicie zaaranżować. Ograniczeniem dzisiaj jest tylko nasza wyobraźnia.