wieczór panieński z barmanemNa twojej głowie jest organizacja wieczoru panieńskiego? Chcesz, by ta impreza zapadła na długo w pamięci i była zarazem niespodzianką dla przyszłej Panny Młodej? Zaproś barmana, który podoła powierzonemu zadaniu. Zastanawiasz się czy warto? Oto siedem powodów, które będą tego dowodem.

1. Niespotykana atrakcja

Barman na wieczór panieński to z pewnością rzadko spotykana atrakcja. Takie imprezy kojarzą się głównie ze striptizerami, co najczęściej nie jest akceptowane przez przyszłego Pana Młodego ;) Jeżeli nie chcesz więc narażać Panny Młodej, a jednocześnie zaskoczyć „powiewem świeżości”, zatrudnij barmana.

2. Szybko rozluźni atmosferę

Barman zatrudniony na wieczór panieński za sprawą kilku drinków jest w stanie rozładować napiętą atmosferę, która panuje między dziewczynami, które się nie znają. Kilka shotów i koktajli, a panie zaczynają ze sobą rozmawiać tak, jakby znały się „kopę lat”.

3. Będzie powodem okrzyków radości bez konieczności rozbierania się

Po wpływem niezwykłego pokazu sztuki flair, barman zatrudniony na wieczór panieński wzbudzi u dziewczyn zachwyt. Wcale nie musi się rozbierać, by stać się powodem okrzyków radości. Wystarczy, że jego zwinne ręce będą żonglowały i  podrzucały butelki oraz shakery. Akrobacje w powietrzu, które kończą się przygotowaniem fantazyjnych drinków robią niesamowite wrażenie.

4. Zdradzi kilka tajników sztuki barmańskiej

W ramach dodatkowej atrakcji, barman na wieczór panieński może ujawnić kilka sekretów związanych z branżą barmańską. Opowie ciekawostki o klubach. Zdradzi także tajniki dotyczące tego, jak pić „z głową”, by uniknąć kaca.

5. Nauczy podstaw tworzenia drinków

Dziewczyny, które będą chciały spróbować swoich sił, będą miały okazję przejść krótki kurs przygotowania drinków. Dzięki temu, na kolejnej imprezie „zabłysną” swoimi nowymi umiejętnościami.

6. Sposobność do spróbowania nowych koktajli

Barman zatrudniony na wieczór panieński to najprawdopodobniej jedyna i niepowtarzalna okazja, by skierować kubki smakowe na zupełnie nowe doznania.

7. Będzie sympatycznym „przerywnikiem” przygotowań do wyjścia w miasto

Barman nie musi absorbować pełnej uwagi uczestniczek wieczoru panieńskiego. Profesjonalista nie wymaga bowiem, by dziewczęta zabawiały go podczas pracy. A to oznacza, że przygotowane przez barmana drinki mogą umilać przygotowania do wieczornego wyjścia w miasto. Dzięki temu dziewczyny nie muszą już od rana szykować się na zabawę. Mogą spokojnie zrobić to, gdy barman będzie za barem.

Przeczytaj poprzedni wpis:
mieszanie alkoholi - barmani radzą
Mieszanie alkoholi. Prawda i mity.

Wiele Par Młodych decyduje się na zatrudnienie barmana na wesele, chcąc w ten sposób zapewnić swoim gościom możliwość skosztowania innych...

Zamknij