Pary Młode, które szykują się do najważniejsze dnia w ich wspólnym życiu dokładają wszelkich starań, by ich przyjęcie weselne było idealne. Rezerwują najlepsze restauracje, wybierają najładniejsze kreacje, zamawiają najlepszych kamerzystów, którzy zarejestrują wszystko to, co będzie działo się podczas najpiękniejszego wieczoru, by móc ten dzień wspominać z sentymentem.

Ale choćby zatrudnili najlepszego i najdroższego kamerzystę, materiał filmowy nie będzie interesujący i nie będzie wyróżniał się wśród innych, gdy wesele samo w sobie nie będzie atrakcyjne. To, czy kilka lat później będą oglądać ludzi sztucznie uśmiechających się do kamery czy też ludzi szczerze radosnych zależy wyłącznie od Pary Młodej.

Co więc zrobić, by materiał filmowy zamienił się w kino akcji i atrakcji, a nie w nudny „tasiemiec” z gośćmi z udawanym uśmiechem przy kotlecie? Pomysłów na ożywienie atmosfery jest kilka, a wśród nich wyróżnić się może obsługa barmańska oraz pokaz flair z prawdziwego zdarzenia.

Zatrudnienie barmanów do tego, by zajęli się obsługą baru może okazać się doskonałym sposobem nie tylko na uatrakcyjnienie wesela, ale również materiału video. Uśmiechnięci goście podchodzą do baru, gdzie oddają się nie tylko delektowaniu kolorowym drinkiem, ale i prowadzą ożywione rozmowy. Wokół baru coś się dzieje, co sprawia że film z przyjęcia weselnego jest dynamiczny. Również praca barmanów może ożywić nudny film. Kamerzysta może podejrzeć ich poczynania i w efektowny sposób wykorzystać to podczas montowania materiału video.

Jeszcze większe ożywienie nastąpi, gdy barman przystąpi do wykonywania flair show. Wirujące w powietrzu butelki, wykonujące zadziwiające rewolucje mogą urozmaicić materiał video z przyjęcia weselnego. A gdy będzie możliwość wykonania fireshow, pojawią się dodatkowe efekty specjalne w postaci pirotechniki – jak w prawdziwym kinie akcji. W ten sposób będzie można sfilmować prawdziwe emocje ludzi, dla których taki pokaz to ogromna dawka wrażeń  i dobra zabawa.

A ci, którzy jednak nie zdecydują się na uatrakcyjnienie swojego przyjęcia weselnego, może i będą mieli przyzwoity materiał filmowy. Nie będzie to jednak kino akcji, ale co najwyżej film obyczajowy bez efektów specjalnych.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaki alkohol na wesele?

Każda Para Młoda, która planuje swoje przyjęcie weselne, ma na uwadze przede wszystkim dobro gości. Chcą, by najbliżsi czuli się...

Zamknij