barista na dni otwarteDni otwarte, które będą kolejną nudną imprezą z ulotkami, folderami reklamowymi i kilkoma przemawiającymi pracownikami, mogą Twojej firmie przynieść więcej szkody, niż pożytku. A przecież nie trzeba wiele, wystarczy drobiazg, by dni otwarty były naprawdę ciekawe.  Jak je uatrakcyjnić? Pomoże Ci w tym wynajęty barista.

Po co barista na dni otwarte? Przede wszystkim jego zaproszenie to gwarancja, że goście otrzymają pyszną, aromatyczną i perfekcyjnie zaparzoną kawę. Już samo to sprawi, że zapamiętają Twoją firmę i zacznie im się ona kojarzyć z czymś luksusowym, ze szczególnym rozpieszczaniem klientów i oferowaniem im tego, co najlepsze. A taki wizerunek jest pożądany przez każdą markę!

Co oferuje barista na dni otwarte?

Oczywiście konkretna oferta zawsze zależy od tego, czego oczekujesz i co chcesz zaproponować gościom, jednak bariści nie tylko podają kawę. Choć już samo to ucieszy gości, pomyśl, jakie wrażenie zrobi na nich pokaz malowania wzorów na kawie, czyli latte art. Barista może też przeprowadzić warsztaty, podczas których zdradzi gościom kilka sekretów swojej profesji. Pokaże np. jak uzyskać idealne, trójwarstwowe cafe latte i nauczy przepisów na modne napoje na bazie espresso.  Szczegółem, który na długo zapadnie wszystkim w pamięć będzie kawa, na której barista wyczaruj logo Twojej firmy.

Kiedy warto zaprosić baristę?

Choć barista zaproszony na dni otwarte zawsze jest ich ciekawym elementem, warto zadbać o to, by jego obecność była uzasadniona profilem działalności Twojej firmy. Jak najbardziej naturalne jest, że barista serwuje kawę gościom na dniach otwartych szkoły gastronomicznej. Z pewnością show z użyciem sprzętu balistycznego będzie też świetną atrakcją na otwarcie nowej galerii handlowej, czy butiku z żywnością z całego świata.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Bankietowa Lacerta – Poznań

Sala weselna Lacerta to piękne i eleganckie miejsce, w którym Goście i Para Młoda poczują się bardzo swobodnie. Wiemy o...

Zamknij