W październiku mieliśmy okazję gościć na przyjęciu weselnym Pani Marzeny i Pana Damiana. Goście gratulowali im pomysłu na barmana na wesele. Biała Podlaska świetnie się bawiła w naszym towarzystwie. Uatrakcyjniliśmy imprezę dając ogromny wybór gościom w konsumowanych napojach alkoholowych. Serwowaliśmy wyśmienite koktajle, które dają orzeźwienie i wprowadzają w dobry nastrój.

Goście w przeważającej części pierwszy raz spotkali się z barmanem na wesele. Biała Podlaska wprowadzona w idealny klimat, kontynuowała zabawę do wczesnych godzin rannych.

„Nawet najbardziej gorąca zabawa trwać może do samego rana, gdy zimne drinki schłodzą zgrzany organizm i dodadzą mu nowej, świeżej energii”

Barman na wesele – Biała Podlaska.Fantastyczne przyjęcie to zabawa, którą goście zapamiętają na długie lata.

 

Marzena i Damian kierując się swoim umiłowaniem do eksperymentowania i chęcią zaspokojenia wymagań gości zdecydowali się na Drink Bar na weselu. Potraktowali tę formę wzbogacenia przyjęcia jako pożyteczną, a zarazem nowatorską odmianę. Pożyteczną ponieważ każdy gość miał okazję wypróbować dużej ilości różnorodnych drinków. Barmani na weselu również chętnie instruowali jak wykonać dany koktajl i udzielali wskazówek zainteresowanym. Nowatorską, ponieważ część z uczestników przyjęcia była mile zaskoczona widząc taką atrakcję po raz pierwszy. Dzięki temu impreza Marzeny i Damiana wyróżniła się nietypowo.

Barmani na weselu w Białej Podlaskiej przebojem skradli serca gościom przyjęcia. Bo w naszej usłudze nie chodzi tylko o drinki, ale o charyzmatycznych ludzi, którzy zadbają o dobry humor każdego.

Przeczytaj również artykuł Barman na wesele Siedlce.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczory Panieńskie Warszawa – Sprawdzone Zabawy

W jaki sposób zorganizować nieziemską imprezę? Chcąc przebić poprzednie wieczory panieńskie (Warszawa) polecamy wynajęcie prywatnego barmana. Atrakcji jakich dostarczy czas spędzony...

Zamknij