Barman na wesele Łęczyca. Tak się składa, że mieliśmy zaszczyt gościć w ostatnim czasie dwa razy w Łęczycy w zajeździe Senator.  Pierwsze przyjęcie odbywało się u Pana Łukasza, który wpadł na pomysł z barmanami bo sam lubił eksperymentować. Po raz kolejny byliśmy u jego przyjaciela. Ponieważ usluga się sprawdziła zamówił nas również do siebie. Bardzo nam miło z tego faktu.

Barman na wesele Łęczyca, wspaniałe towarzystwo oraz przednia impreza.

 

Drink bar w obydwu przypadkach sprawdził się w stu procentach. Goście byli pod wrażeniem świetnie przygotowanych koktajli  zgodnie z ich gustem oraz upodobaniami smakowymi. Barmani starannie dobierali składniki tak, aby każdy otrzymał to czego w rzeczywistości pragnął się napić.

Rozmowa przy barze jest najważniejsza, wówczas każdy ma szansę dowiedzieć się czegoś o sobie, a tym samym barman ma możliwość odkrycia przed Gościem kilku swoich tajemnic związanych z miksowaniem. Niektórzy szczególnie lubią patrzeć jak się przygotowuje koktajl. To takie małe show. Jak nie ma kolejki i jest chwila czasu barman zawsze wykorzystuje ją, aby wykazać się swoją techniką.

Rozmowy przy barze oraz tajemniczy Gość.

 

Tak, niektórzy w szczególności bardzo często zaglądali do naszego drink baru, ale uwaga nie po to aby napić się drinka, ale po to by popatrzeć jak się przygotowuje. Najwierniejszym Gościem i najczęstszym bywalcem był Tomek. 11 letni chłopczyk, który jak zahipnotyzowany przyglądał się Barmanom i podglądał ich przy pracy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Warszawa – relacja

25 sierpnia nasz Radek został oddelegowany jako barman na wesele. Warszawa, a właściwie jej urokliwe okolice ugościły Panią Agnieszkę oraz...

Zamknij