Barman na wesele Mały Płock – jak szaleć to szaleć. Osiemnastego sierpnia mieliśmy zaszczyt być na przyjęciu Pana Łukasza i Pani Justyny. Poza tym, że tworzyli piękną parę zorganizowali świetne przyjęcie. Atmosfera na parkiecie i za stołami była doborowa.

Barman na wesele Mały Płock, czyli barmański szał. Drink Bar + Ognisty Pokaz = Porywająca dawka energii.

 

Pokaz Barmański dosłownie porwał gości to tańca i do wspólnej zabawy. Wykonywane przez Radka „numery” rozbawiały Gości i sprawiały, że na ich twarzach pojawiał się ogromny uśmiech, a czasem zdziwienie i podziw dla wykonywanych trików. Publiczność była wspaniała. Życzylibyśmy sobie takiej na każdej naszej imprezie.

Prócz fantastycznego, zdaniem Organizatorów i zgromadzonych Gości pokazu barmańskiego, zachwyciła i była powodem radości wyśmienita obsługa barmańska. Koktajle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a ich wykonawca zdobył uznanie Gości podchodzących do baru.

Poniżej wklejamy opinię z Facebooka, jaką otrzymaliśmy od Pana Młodego – Łukasza:

Łukasz Włodkowski Weselny Drink Bar, Niedziela, 22:25 · Jesteście the best. Nasze wesele było naszym najpiękniejszym dniem w życiu dzięki waszej pomocy. Goście byli zachwyceni, drinki były bardzo dobre, barman, który je przyrządzał był mega profesjonalistą a popis Radka podczas pokazu to prawdziwy majstersztyk. Dziękujemy Wam z całego serca i polecam każdemu firmę Weselny Drink Bar, mam nadzieje, że się jeszcze spotkamy. Na zawsze pozostaniecie w naszej pamięci :)

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz Barmański Na Weselu

Pokaz barmański na weselu to atrakcja z najwyższej półki. Rezerwując show - zyskujesz. Otrzymujesz od nas pokaz, którego Twoi goście...

Zamknij