Na dzień 27 października Pani Elwira zamówiła na swoje przyjęcie usługi barmana na wesele. Mińsk Mazowiecki to miasto, w którym odbywała się impreza. Zaproszonych gości było około 180 osób. Zatem drinki serwowało dwóch Przebojowych Barmanów, którzy zaspokajali gusta gości niebanalnymi smakami.

Barman na wesele – Mińsk Mazowiecki, Świetne Koktajle + Ognisty Pokaz Barmański na przyjęciu u Pani Elwiry i Pana Michała.

 

Prócz barmana na weselu w Mińsku Mazowieckim daliśmy również Porywający Pokaz Barmański. Było to widowisko niesamowicie oszałamiające dla zaproszonych osób. Goście nie mogli wyjść z podziwu dla umiejętności jakie prezentował barman. Efektowne triki barmańskie, wirujące w górze butelki i mnóstwo pozytywnych kawałków muzycznych sprawiło, że gościom oczy się świeciły ze szczęścia. Barmani wiedzieli jak rozśmieszyć publiczność i jak dać im powód do głośnego dopingu.

Barman na wesele Mińsk Mazowiecki – niespodziankom końca nie było…

 

A po Show w wykonaniu jednego z barmanów, goście otrzymali możliwość wejścia z bar i przygotowania swoich ulubionych drinków. Oczywiście z niewielką pomocą specjalisty w „mieszaniu”. Efekt był zaskakujący.

Dziewczyny biorące udział w sporządzaniu drinków znakomicie się bawiły i nie dały barmanowi powrócić na swoje stanowisko. A wszystko dlatego, że pomysł bardzo się spodobał. Chwila ta była wymarzona dla kamerzysty i fotografa, którzy ze starannością uwiecznili moment na swoim sprzęcie.

Zobacz również wpis Barman na wesele Warszawa.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele Otrębusy – pod Warszawą

Barman na wesele Otrębusy, czyli efektowna obsługa barmańska w wykonaniu barmanów z Weselnego Drink Baru. Nasza obsługa barmańska wprawia w...

Zamknij