Barman na wesele Otwock. Jak było? Jakie drinki serwowaliśmy? Komu się najbardziej podobało?

Barman na wesele – Otwock odwiedziliśmy ostatnio. Było pięknie. Wspaniali Goście, którzy mieli ochotę się bawić i robili to z całych sił. Korzystali z chwili. Było pyszne jedzenie, dobra muzyka i radośni Państwo Młodzi. Czego chcieć więcej.

Barman na wesele – Niespodzianka dla Gości w postaci drink baru była fenomenalna. Zarówno dzieci jak i dorośli korzystali ochoczo z naszego barku.

 

Dnia 15-go września pogoda była akurat. Nie za ciepło, nie za zimno. Tak w sam raz. Dobrej zabawie sprzyjało wszystko, a w szczególności różnorodne koktajle. Serwowaliśmy znakomite połączenia owocowo-smakowe, świetnie wyglądające o wspaniałym aromacie i przede wszystkim smaku. Zadowalały nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe.

A jak naszą usługę ocenili sami zamawiający? oto opinia umieszczona przez Pana Macieja Szlaszyńskiego na naszym FanPag’u na Facebooku: „Dziękujemy za wspaniałą obsługę na naszym weselu. Drinki były pyszne i bardzo kolorowe. Barmani to fajne chłopaki potrafili nie tylko zrobić profesjonalne drinki, ale również zabawić gości rozmową. Drinki cieszyły się wielkim zainteresowaniem, barmani przez całe wesele mieli pełne ręce roboty. Jeśli chcecie zaskoczyć wszystkich czymś nowym na waszych imprezach to jest właśnie strzał w 10! Prawdopodobnie zaprosimy Drink Bar powtórnie na inną imprezę. Pozdrawiamy i gorąco polecamy!”


Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Zambrów – relacja z imprezy

Barman na wesele Zambrów. Na przykład opowiemy o weselu na sali, która mieści się na ulicy Magazynowej. Pani Joanna, która...

Zamknij