Drinki Na WeseleBarman na wesele Otwock. Gościliśmy na przyjęciu w Otwocku w sobotę 20-go kwietnia. Przyjęcie było zorganizowane fenomenalnie. Wspaniałe dekoracje i wystrój sali, spójne menu oraz pociągający wszystkich do tańca wodzirej.

Wisienką na torcie tego wspaniałego wesela byli Barmani. Dwóch eleganckich mężczyzn, którzy przez cały wieczór uwijali się w pocie czoła, aby sprostać wymaganiom Gości.

Barman Na Wesele Otwock. Dwóch Barmanów, którzy swoją charyzmą zarazili wszystkich Gości.

 

Goście przyjęcia, jeszcze w jego trakcie gratulowali Organizatorom takiego zespołu barmańskiego. Obsługa była niecodzienna. Nie mówiąc o fantastycznych ozdobach, których kształt dosłownie podziwiano. Te małe dzieła sztuki przypadły do gustu również dzieciom. W końcu mogły poczuć się jak dorosłe i również napić się drinka.

Autorskie Drinki Zachwyciły Gości.

 

Na przyjęciu w Otwocku Gości zachwycały niecodzienne połączenia alkoholowe. Nasi barmani od lat uczestniczą w konkursach drinków klasycznych i w ich naturze leży eksperymentowanie i łączenie różnych smaków. Jest to świetna forma poznania nowości przez Gości przyjęcia i zapoznania się z nowymi trendami panującymi w koktajlbarach. Nie stronimy od przekazywania Gościom naszej wiedzy mogą oni nauczyć się od nas ciekawych i prostych drinków, które z łatwością powtórzą w domu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Pod Lasem Chynów – Opinie

Hotel Pod Lasem Chynów. To miejsce wzbudza pozytywne emocje, a myśl o nim przywołuje same dobre wspomnienia. Mieliśmy okazję kilkakrotnie...

Zamknij