Barman na wesele Piaseczno, czyli jakie atrakcje czekały Gości 7 lipca na weselu pod Warszawą. Pani Agnieszka i Pan Marcin organizowali przyjęcie w domu rodzinnym Panny Młodej. Zaprosili 40 osób z czego większość to byli ludzie młodzi – znajomi nowożeńców.

Mimo, iż grupa osób była niewielka na przyjęciu wypito hektolitry drinków. Nasz bar cieszył się ogromną popularnością, wiemy, że to za sprawą show jakie daliśmy, bo właśnie po nim do naszego baru zaczęły ustawiać się kolejki.

Barman na wesele Piaseczno – Ogniste Show przyciągnęło Gości do Drink Baru jak magnez.

 

Pomysłów na urozmaicenie wesela jest wiele, ale prawdziwą dawkę emocji Goście otrzymają za sprawą rewelacyjnego Pokazu Barmańskiego. To nic innego jak ewolucje z użyciem butelek, szklanek, shakerów i wszystkiego co znajduje się w zasięgu ręki barmana. Grawitacja nie przeszkadza w akrobacjach. Liczy się pomysłowość, zręczność – reszta to czysta magia. Widzowie przedstawienia byli pod wrażeniem.

Oczarowani przez naszego barmana Radka, jak po hipnozie podchodzili do baru i próbowali różnych smaków. „Koktajle sprawdziły się, a pokaz to odjazdowe show, które w 200% zamówilibyśmy po raz kolejny” – stwierdziła Panna Młoda.

Aby więcej dowiedzieć się o pokazie barmańskim zapraszamy do artykułu Pokaz Barmański na wesele.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczór Panieński W Domu – Sprawdzone Pomysły

Jak spędzić wieczór panieński w domu w klubowym klimacie? Tak zwaną opcją "wypasioną" będzie wynajęcie prywatnego barmana do wykonania Ognistego...

Zamknij