barman na wesele poznanBarman na wesele  w Poznaniu  – Relacja z Imprezy + Zdjęcia. Kieliszki w dłoń – przyjęcie czas zacząć. Zaraz, zaraz nie kieliszki a drinki ze wspaniałymi ozdobami i o wyśmienitym smaku.

Para Młoda mimo tradycyjnego podejścia do przyjęcia na początku jego organizacji, zmieniła zdanie i zarezerwowała efektowną obsługę barmańską w wykonaniu barmanów z Weselnego Drink Baru.

Atrakcja w postaci kolorowych koktajli rodem z Hawaii spotkała się z wielką aprobatą Gości. Wszyscy byli wniebowzięci oraz oczarowani przez barmana serwującego same pyszności. Kolejka po drinki nie malała przez cały wieczór. Nasz Barman Marcin miał pełne ręce roboty co oczywiście świadczyło o tym, że usługa się sprawdza.

Barman Na Wesele Poznań – Pani Młoda Marta Najlepiej Opisała Naszą Usługę Udzielając Swojej Opinii Po Przyjęciu – Przeczytajcie.

barman na weselu w poznaniu„(..) Co najważniejsze! Bar był także świetnym rozwiązaniem dla obecnych na weselu dzieciaków, które również mogły skorzystać z bezalkoholowej, równie barwnej oferty smakowej i choć przez moment poczuć się troszkę bardziej dorośle! :)

…Ponieważ jesteśmy 100% Poznańskimi Pyrami (czyt. Dusigroszami) ;) to wręcz w naszym obowiązku zostaje poinformować innych, że zaproszenie Weselnego Drink Baru na swoje wesele jest doskonałym rozwiązaniem na zaoszczędzenie pieniędzy i uniknięcie „zalanych w trupa” gości, którzy przez całą imprezę mają dozowane odpowiednie dawki alkoholu pozostając wciąż pod odpowiednim wpływem „alko-rozweselaczy”.

„Żono, Miałaś Rację”

Zrzut ekranu 2013-07-18 o 14.50.38Drink Bar był pomysłem Pani Marty. To ona znalazła nas i skontaktowała się w celu rezerwacji. Jednak przed jej dokonaniem czekało ją jeszcze jedno zadanie, które nie było proste. Przekonanie męża do barmanów na weselu.

Z relacji Pani Marty to był rzut na taśmę. Jak się nie sprawdzi ta atrakcja – to ja będę winna całemu zamieszaniu. Jak się jednak drinki spodobają – będę miała satysfakcję i wielką radość, że to była moja myśl.

Finał jest znany. Happy End – em zakończyła się ta historia. Mąż Pani Marty na koniec podsumował: Miałaś genialny pomysł z tymi drinkami.

Fantastyczny początek wspólnego życia :) 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dworek Helena Białystok – Idealne Przyjęcie W Klasycznym Stylu

Dworek Helena Biała Podlaska to ciekawe miejsce, aby urządzić swoje przyjęcie weselne. Jeżeli zależy Ci na elegancji oraz na klasycznym...

Zamknij