Barman na wesele Radzymin to sposób na uświetnienie imprezy. Nie wieje nudą, a zieje ogniem. Taką atrakcję chciałby mieć każdy na swoim przyjęciu. To rozrywka na światowym poziomie, tylko na Twojej imprezie będą drinki prosto ze stolicy imprezowego świata – Las Vegas.

Barman na wesele Radzymin – relacja z przyjęcia gdzie dawaliśmy ogniste show.

 

Wesele z barmanami to atrakcja z najwyższej półki. Nie tylko otrzymasz możliwość spróbowania koktajli ale również obejrzysz coś co zostanie w pamięci Twojej oraz Gości na długo.

15 września gościliśmy u Pani Magdaleny. Radek, który pokazywał „co potrafi” wprawił gości w niemałe osłupienie. Ewolucje z użyciem szklanek, butelek oraz sprzętu barmańskiego były totalną rewolucją na przyjęciu. Nadały imprezowego klimatu oraz stworzyły niesamowitą atmosferę, która udzieliła się wszystkim. A oto jaką opinię otrzymaliśmy po weselu: Fajny pokaz (mieliśmy pana Radka na swoim weselu 15.09.2012) i przepyszne drinki!!! Goście byli zachwyceni ( w szczególności Panie;)). Polecamy jako ciekawą atrakcję nie tylko weselną! Magda i Tomek

A tu opinia koleżanki Pani Magdaleny: Najlepszy Pan Barman ever!!! Wszystkie Panie zachwycone po pokazie na weselu. I tylko szkoda, że tak krótko :)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pollena Sala Weselna Łaskarzew

Pollena to jedna z tych sal weselnych gdzie są bardzo przyjaźni i sympatyczni ludzie. W szczególności Panie Kucharki, z którymi...

Zamknij