Uatrakcyjnisz swoje przyjęcie zatrudniając barmana na wesele. Rawa Mazowiecka to był kolejny punkt, który odwiedziliśmy w zeszłym tygodniu. 1 czerwca dawaliśmy Pokaz Barmański w Warszawie, a 2 zawitaliśmy na wesele do Pani Anny i Pana Bartłomieja.

Barman na wesele Rawa Mazowiecka. Kolejka do baru = Przebojowy Barman i Świetne Driny.

 

Na przyjęciu u Pani Ani i Pana Bartka było istne szaleństwo spowodowane wyśmienitymi koktajlami. Każdy z Gości chciał posmakować tych mini dzieł sztuki, które wychodziły spod rąk naszego barmana na wesele. To właśnie Krzysiek zaskoczył Gości niebanalnymi smakami.

W szczególności shoty cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Podczas tańców na parkiecie można szybko „łyknąć” takiego mini drinka, orzeźwić się i dalej cieszyć ze wspólnej zabawy. Takie rozwiązanie przypadło wielu osobom do gustu, przez co barman tworzył coraz to nowe połączenia owocowo – alkoholowe.

„Jestem Barmanem, na tym dancingu…” – tak śpiewali Krzysiowi Goście, po tym jak poleciała piosenka Maleńczuka. Parafraza, była naprawdę udana.

 

Towarzystwo na weselu w Rawie Mazowieckiej było iście doborowe. Wszyscy doskonale się bawili, a salwom śmiechu nie było końca. Oczywiście może to za sprawą kameralnej atmosfery jaka panowała na przyjęciu. Dzięki niej wszyscy razem bawili się na parkiecie. Barman również został porwany do zabawy, a nawet została jemu zadedykowana piosenka. Jak usłyszeliśmy później od Gości i Organizatorów – to był doskonały pomysł, aby zarezerwować drink bar na wesele.

Zachęcamy do poczytania o wódce na wesele, jeżeli jeszcze nie wybraliście możecie zobaczyć co pisaliśmy na jej temat – Wódka na wesele – ceny.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Drink Bary – Na Wesele i Imprezy

Obsługa barmańska, czyli Przebojowi Barmani i estetyczne Drink Bary na wesele. Zastanawiasz się co zrobić, aby zaskoczyć swoich gości i...

Zamknij