Przyjęcia z Weselnym Drink Barem wyróżniają się nietypowo. Dlaczego? Ponieważ serwujemy autorskie połączenia alkoholowe. Receptury, z których korzystamy są przez nas ułożone i sprawdzone przez tysiące zadowolonych gości naszego baru.

Ten właśnie argument przekonał Pana Rafała Bachanka, aby zarezerwować barmana na wesele. Warszawa, w której mieszka na co dzień to „rzut beretem” od Chynowa, a krajobraz tamtejszej okolicy sprzyja zabawie i pozytywnemu nastrojowi. Dlatego też właśnie w Chynowie zdecydował się ugościć swoją rodzinę i przyjaciół. W hotelu Pod Lasem byliśmy już po raz kolejny. I na pewno na tym nie poprzestaniemy. Bardzo nam się podobają imprezy właśnie w tej lokalizacji.

 

Barmanki w załodze Weselnego Drink Baru?

Nie… to przyjaciółki Panny Młodej wcieliły się w rolę barmana na wesele. Warszawa potrafi się bawić!

 

Nasi barmani = świetna impreza. Przekonali się, o tym goście Państwa Bachanków na weselu 9 lipca w hotelu „Pod Lasem”. Mieli oni możliwość stanąć po raz pierwszy w życiu za barem i samodzielnie zrobić drina. Barman trochę podpowiadał co dodać, czym zamieszczać, czym zmaglować i powstały koktajle.

Najbardziej zadowolone z tej możliwości były koleżanki Panny Młodej. Udało im się zapamiętać przepisy więc na pewno z łatwością powtórzą te napoje w domu. Przyjemne z pożytecznym. Cała filozofia naszej pracy, która jest naszą pasją. Chcemy się nią dzielić i pomagać odkrywać gościom naszego baru nowy styl picia.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Siedlce – relacja

Marzena i Łukasz przed organizacją swojego wesela brali udział w imprezach z Weselnym Drink Barem. Prywatne przyjęcia, na których gościli...

Zamknij