Przyszli Państwo Drozdowscy zamówili usługi barmana na wesele. Włocławek to miejscowość, w której miało miejsce przyjęcie na około 200 osób. Pogoda dopisała, a orzeźwiające koktajle dodały energii i pobudziły do zabawy.

 

Barman na wesele Włocławek – Orzeźwienie w upalny dzień i Energia do całonocnej zabawy.

 

Goście byli zachwyceni pomysłem na zaproszenie prywatnego barmana na wesele. Ta atrakcja znakomicie wkomponowała się w klimat przyjęcia. Po pierwsze każdy miał okazję do skosztowania klasycznych i autorkich koktajli. Po drugie przebojowa obsługa jaką prowadzili barmani spotkała się z dużą dozą sympatii i zadowolenia. Po trzecie nikt nie spodziewał się, że będzie dzięki barmanom tak kolorowo i fantazyjnie na parkiecie i stołach. Dlaczego? Ponieważ różnobarwne shot’y serwowane przez naszych chłopaków nie dość, że smakowały to również ślicznie zdobiły wystrój sali. Fotograł miał pełne ręce roboty, ponieważ każdy chciał zdjęcie z małym dziełem sztuki.

Barman na wesele. Włocławek welcome to.

 

Wesele Państwa Drozdowskich odbywało się we włocławku, ale Para Młoda od kilku lat mieszkała za granicą. Bardzo się cieszyli z możliwości dopełnienia wszelkich spraw on-line. Pani Elwira, Panna Młoda, tak opisała naszą usługę: Barmani godni polecenia. Wyśmienite drinki. Kolorowe i smaczne. Ale przede wszystkim obsługa przebojowa. Jesteśmy MEGA zadowoleni ze współpracy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Piotrków Trybunalski

Barman Na Wesele Piotrków Trybunalski. To idealna atrakcja, dzięki której Twoi Goście na długi czas zapamiętają Twoje przyjęcie kojarząc je...

Zamknij