Barman na wesele Wołomin – „najlepsza recepta na udane przyjęcie” – mówiła po weselu Panna Młoda – Dominika. „Goście byli pełni podziwu dla nietuzinkowych drinków przygotowywanych przez Barmanów”.

Drink Bar na weselu mógłby być traktowany jako dodatek, atrakcja, ale w trakcie widać, że to regularny element przyjęcia, tworzący spójną całość. Jak już raz ktoś spróbuje wyśmienitych połączeń owocowo – alkoholowych, nie odmówi sobie kolejnego napoju. To niesamowite – jak szybko można się przyzwyczaić do koktajli.

Barman Na Wesele Wołomin – Wyśmienity Smak Drinków rozpieścił Gości,  którzy byli wprost wniebowzięci.

 

28 lipca Pani Dominika i Pan Andrzej mieli swój dzień. Przyjęcie było niewielkie, ale bardzo komfortowo zorganizowane. Pięknie nakryte stoły, kameralna atmosfera, ciekawe wnętrze w którym odbywała się impreza stworzyły klimat godny pozazdroszczenia. Muzyka spinała całość, a puszczał ją z głośników DJ. Można powiedzieć, że bardzo nowoczesne rozwiązanie.

Do tego atrakcją wieczoru był przebojowy barman, który przy barze przyrządzał wszelakie koktajle, różnej maści drinki. Płonące, w ciekawych połączeniach, doskonale ozdobione – „mistrzostwo” mówili Goście. A później jeszcze bardziej zaskoczył przybyłych – ognistym pokazem sztuki barmańskiej.

Barman na wesele Wołomin – Pokaz Barmański w wykonaniu Radka – „to była wisienka na torcie”

 

Zabawa trwała do białego rana. Goście świetnie się czuli – za ten klimat na pewno odpowiadał odpowiedni nastrój. W pomieszczeniu panowało nie rażące światło – czyli takie, które sprzyjało tańcom i zabawie.

Ponadto daliśmy podczas imprezy Ogniste Pokazy Barmańskie. To istna rozrywka do kwadratu. Spowodowała nie lada zdziwienie na twarzach gości. W końcu to istne szaleństwo, które dodaje energii i tworzy rewelacyjną zabawę.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Pruszków – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Pruszków, czyli kolorowe drinki, uśmiechy na twarzach Gości oraz wyśmienite i orzeźwiające koktajle, które oprócz wyglądu kusiły...

Zamknij