Kto szuka Barmana na wesele, Wyszków może doradzić. Ostatniej soboty, 14 lipca byliśmy u Adriana i Joanny. Para Młoda zarezerwowała nas, aby zrobić Gościom niespodziankę. Nikt nie wiedział, nawet najbliżsi znajomi, że będą kolorowe drinki a na deser wyśmienite Show Barmańskie.

Barman na wesele Wyszków. Atrakcji było co nie miara. Świetne, orzeźwiające drinki, Pokaz Barmański oraz Fontanna opływająca ciepłą, mleczną czekoladą – istna wisienka na torcie.

 

Goście przyjęcia w Wyszkowie nie mogli narzekać na nudę. Cały czas coś ciekawego działo się na sali. Fontanna Czekoladowa zaopatrzona była w pyszne dodatki, które kusiły swoim wyglądem i smakiem. Obok były również inne słodkości i stacja z kawami. A o 22:00 Zespół Muzyczny zapowiedział Ogniste Show.

Pokaz Barmański na weselu w Wyszkowie oraz przebojowa obsługa barmańska.

 

Barman sprawdził się na medal. Obdarował Gości dawką magii i energii. Sprawił, że poczuli się na moment jak w innej rzeczywistości, w której siła grawitacji rządzi się swoimi prawami. Panowie z podziwem klaskami i dopingowali, a Panie były wprost zachwycone czarującym barmanem. Takie przyjęcia pokazują nam jak wiele przyjemności daje ogniste, porywające show. Rozkręca zabawę i poprawia Gościom nastroje.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fontanna Czekoladowa – wynajem + niezwykłe dodatki

Fontanna Czekoladowa wynajem ze świetnymi, nietypowymi ozdobami i przekąskami. Jeżeli chcesz sprawić, aby Twoje przyjęcie odbiegało od standardowego zdecyduj się...

Zamknij