Barman na wesele Żyrardów, czyli egzotyczne koktajle atrakcją wesela Pani Moniki i Pana Adama. 2 czerwca gościliśmy na przyjęciu w Żyrardowie. Pogoda dopisała, a o nastroje Gości miał zadbać zespół i Barmani serwujący wyśmienite koktajle na bazie świeżych owoców.

Wszystko zgrało się idealnie, a nasza załoga dzięki przebojowej obsłudze zyskała szerokie grono odbiorców smacznych napojów z procentami i nie tylko.

Barman na wesele Żyrardów – Nasza załoga Przebojem skradła serca i kubki smakowe Gości

 

Bartek i Łukasz tworzyli drinki dla zgromadzonych na przyjęciu Gości Państwa Młodych. Mieli wiele pomysłów na udekorowanie szklanek oraz na smaki napoi.

Dzięki wyobraźni naszych „Polewaczy Procentów” podchodzące do baru osoby próbowały coraz to nowych smaków i z wielkim zaciekawieniem oglądały jak drinki przemieniają się w małe dzieła sztuki.

Barman na wesele Żyrardów – Kubki smakowe Gości przeżyły prawdziwą rewolucję.

 

Podchodzące do baru osoby z pełnym przekonaniem mówiły, że wódka to już przeszłość. Oczywiście tradycyjne toasty należało „zaliczyć”, ale drinki to „siódme niebo”. Z relacji Państwa Młodych usłyszeliśmy, że kto delektował się smakiem koktajli Bartka i Łukasza o kacu następnego dnia nawet nie wspomniał.

Taka jest prawda. Ponieważ drinki to w głównej mierze owoce, soki, lód i 50 ml alkoholu. Dzięki wypełniaczom trunki wydają się być lżejsze i nie uderzają do głowy zbyt szybko. W rezultacie dłużej się nimi delektujemy niż tradycyjnym czystym alkoholem.

Zachęcamy do obejrzenia i przeczytania relacji z wesela w Warszawie. Barman na wesele Warszawa.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dobra Wódka Na Wesele – Sprawdzone Marki i Opinie

Wódka na weselu to nieodłączny element każdego przyjęcia. Jest jak pierwszy taniec, który daje sygnał gościom, że rozpoczynamy zabawę. Wódka...

Zamknij