Bialy palac nasiecinBiały Pałac Nasięcin – idealne miejsce na Twoje bajkowe przyjęcie.

Zalet Pałacyku w okolicach Konstantynowa Łódzkiego jest wiele. Po pierwsze piękne i przestronne wnętrza, które zachwycają swoim wyglądem. Po drugie wspaniałe przestrzenie przed obiektem, które kuszą zielenią i klasycznymi dekoracjami.

Biały Pałac Nasięcin. Elegancja W Stylu Angielskim.

Budynek Białego Pałacu w Nasięcinie otoczony jest dużym ogrodem utrzymanym w stylu angielskim. We wnętrzu ogrodu znajdują się wspaniałe fontanny oraz rzeźby, które przykuwają uwagę Gości. Spacer pośród zieleni jest wspaniałym relaksem i odpoczynkiem po szalonej zabawie na parkiecie. Klimat pięknie oświetlonych rzeźb udziela się wszystkim i aż kipi romantycznością.

sala na wesele nasiecinBiały Pałac Nasięcin. Klasyka Połączona z Nowoczesnością.

Mieliśmy ogromną przyjemność wielokrotnie gościć w Białym Pałacu w Nasięcinie. Wszystkie przyjęcia, które zdarzyło się nam obsługiwać były wprost idealne. Sala balowa wyglądała czarująco. Wręcz olśniewała swoimi dekoracjami. A jedzenie dosłownie rozpływało się w ustach. Wisienką na torcie tego wspaniałego przyjęcia był drink bar, z dostępem do tysiąca smaków. 

W Białym Pałacu w Nasięcinie Barmani wielokrotnie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Niczym kucharze przygotowywali różnorodne koktajle, które zachwycały wyglądem i smakiem. Autorskie przepisy sprawdziły się świetnie, ponieważ Goście uwielbiają próbować różnych rozwiązań, zwłaszcza gdy są one stworzone pod ich kubki smakowe.

Aby dodatkowo rozgrzać Gości efektownym i przebojowym występem polecamy zgłębić temat Pokazów Barmańskich.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajazd Senator Łęczyca – Opinie + Relacja z Imprezy

Zajazd Senator Łęczyca to miejsce gdzie z powodzeniem można zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne. Tak się składa, że wiele razy mieliśmy...

Zamknij