Ciekawy wieczór panieński to gwarancja wyśmienitej zabawy i wspomnień, które pozostaną w pamięci na długi czas. Jak zatem zaplanować ten dzień, aby zadziwił przyszłą Panią Młodą?

Ciekawy wieczór Panieński – relacja z imprezy w Warszawie.

 

W czerwcu, dokładnie 2-go mieliśmy okazję gościć na imprezie organizowanej przez Panią Martę. Dla swojej przyjaciółki chciała urządzić ciekawy wieczór panieński. Starannie dobierała atrakcje i po uzgodnieniach zdecydowała się na serwis barmański oraz ognisty pokaz.

Barman Radek na imprezie w Warszawie, czyli Ogniste Show i Orzeźwiające drinki – to dopiero ciekawy wieczór panieński

 

Plan był jeden – znakomicie się bawić i zaskoczyć przyszłą Pannę Młodą. Zrealizowaliśmy go w stu procentach. A oto przebieg wydarzeń z tej sobotniej nocy.

Ciekawy wieczór panieński – pomysłowe atrakcje.

Na początek przywitanie gości. Każda dziewczyna otrzymała na wejściu koktajl. Świetnie wyglądający, owocowy i orzeźwiający. Wprawił w dobry nastrój i był powodem rozmów. Większość dziewczyn się nie znała, a drink pozwolił przełamać pierwsze lody i nawiązać kontakt. Organizatorka była zadowolona, że przed przyjściem Panny Młodej wszystkie dziewczyny czekają w wyśmienitych humorach.

Pani Katarzyna, czyli gwiazda sobotniej imprezy była mile zaskoczona widząc barmana, który na indywidualną prośbę zachwyca gości soczyście wyglądającymi drinkami.

Największym jednak szokiem był moment kiedy nagle z głośników poleciała energiczna muzyka a Radek rozpoczął swoje show. Butelki, szklanki i kubki barmańskie wirowały wokół niego w rytm muzyki. Radek otrzymał gorący doping. Głośny i pobudzający do zabawy. Dla takich widzów, aż chce się wymyślać coraz to nowe ewolucje z butelkami i smaki drinków.

Zobacz również artykuł

Wieczór Panieński Pomysły – Warszawa – Sprawdzone i Oryginalne

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Sokołów Podlaski – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Sokołów Podlaski, czyli jak to wyglądało na przyjęciu u Pana Zbyszka i Pani Adrianny dnia 16 tego...

Zamknij