Każdej dziewczynie oczekującej na ślub zależy na spędzeniu świetnej i zabawnej imprezy przed tym szczególnym dniem. Co kupić na wieczór panieński, aby było radośnie a wspomnienia pozostały na długi czas? Na pewno zabawne gadżety z podtekstem erotycznym, dobre jedzenie i sprawdzony alkohol. A do tego przynieść dawkę dobrego humoru.

Co kupić na wieczór panieński, czyli dobre bo sprawdzone rady.

Może organizujesz wieczór najbliższej przyjaciółce? Zastanawiasz się co sprawi jej przyjemność i spowoduje, że zapamięta ten dzień na długo? Na pewno coś co zafunduje wszystkim dużą dozę dobrego humoru i energii. Co to takiego? Otóż na pewno smakowite drinki. Orzeźwiające, owocowe i mocno kolorowe.

Co kupić na wieczór panieński, aby takie przygotować? Soki. Najlepiej co najmniej trzy rodzaje w różnych kolorach. Do tego egzotyczne owoce i co najmniej jeden syrop barmański. Może być grenadina. Doda on kolorytu naszym napojom i dzięki niemu stworzymy drinki kilku warstwowe.

Jeżeli mówimy o napojach to należy wspomnieć również o jedzeniu. Zapomnij o kalorycznym torcie. Możliwe, że dawno nie widziałaś się z koleżankami i większość jest na diecie? Sprawdź naszą propozycję. Alkoholowe peniski. Różne smaki i kolory, a do tego jakie smaczne. Są powodem śmiechów i rozrywki dla każdej uczestniczki imprezy.

A jakie gadżety kupić na wieczór panieński? Hm… Zamawiając barmana zawsze możesz sprawdzić cóż on ma do zaoferowania. Na przykład czaderskie tuby, fikuśne alkoholowe galaretki albo erotyczny pistolet z którego będzie strzelał pysznymi koktajlami. Więcej o tego typu zabawnych pomysłach naszych barmanów w artykule Gadżety na wieczór panieński. Wejdź i przekonaj się.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Panieński W Domu – Sprawdzone Sposoby

Chcesz spędzić idealny wieczór panieński w domu? Są sprawdzone sposoby na wyśmienitą zabawę. Niebanalną atrakcją jest ogniste show, z pogranicza...

Zamknij