dom weselny korona

Dom Weselny Korona to świetne miejsce na zorganizowanie przyjęcia poślubnego. Obiekt położony jest blisko Warszawy w zacisznym parku przy lesie. Piękny taras i ogród stanowią dodatkową atrakcję i umilają pobyt Gościom.

Dom Weselny Korona – Miejsce w pobliżu Warszawy, gdzie zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne.

Położenie Domu Weselnego Korona jest dogodne i atrakcyjne dla mieszkańców Warszawy. Poza bliską odległością od stolicy atutem jest również wspaniały ogród w pobliżu oraz las, który przynosi orzeźwiające i świeże powietrze.

Atrakcje Na Wesele W Domu Weselny Korona. Zachwyć Gości Fantastycznym Pokazem Barmańskim.

hotel windsor jachranka - show barmanskie

Większość wesel jest bardzo podobna do siebie nawzajem. Tradycyjna, przewidywalna. Jeżeli zaś chcecie się wyróżnić i zaoferować Gościom coś wystrzałowego, pełnego pozytywnej energii i wywołującego entuzjazm polecamy Pokaz Barmański z elementami Fire Show, czyli efektownego „tańca z ogniem”.

Ta atrakcja, która przyszła do nas z USA jest wulkanem energii. Charakteryzuje się radością na twarzach Gości i tysiącem barw w szklankach do drinków. To niesamowite i niezapomniane widowisko. Wasi Goście będą je długo wspominali, z dreszczykiem emocji. Aby przekonać się jak to wygląda w praktyce ===>Kliknij tutaj.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Karolina Wołomin – Opinie + Zdjęcia

Sala Weselna Karolina Wołomin to świetne miejsce na zorganizowanie swojego przyjęcia weselnego. Nowoczesne wnętrza gwarantują wygodę, a klasyczna stylizacja obiektu...

Zamknij