Prawdziwy raj dla wszystkich przyszłych panien młodych. Białe suknie, dekoracje i podpowiedzi, jak urządzić idealny ślub. Już po raz drugi galeria Cuprum Arena w Lubinie organizuje Festiwal Ślubny, czyli targi ślubne dla województwa Dolnego Śląska. Ta edycja potrwa aż do 23 stycznia i ma przyciągnąć 200 tys. odwiedzających!

Zobacz także: Targi Ślubne – Białystok

Druga edycja Festiwalu Ślubnego –  Cuprum Arena 2011 rozpocznie się już 15 stycznia i potrwa 8 dni – do 23 stycznia.  Program obejmie więc dwa niezapomniane weekendy, podczas których odwiedzający będą mogli niemal „od ręki” zaplanować swój ślub, wesele i miesiąc miodowy.

Tegoroczna edycja zostanie podzielona na dwa bloki tematyczne. Pierwszy weekend upłynie pod znakiem „Świata Ślubów”. Podczas dwóch dni festiwalowych będzie można zapoznać się z ofertą firm zajmujących się organizacją ślubów i wesel.  W tych dniach będzie można więc  zapoznać się z pełną ofertą firm cateringowych, salonów ślubnych, zespołów muzycznych oraz innych podmiotów, dzięki którym ślub i wesele staną się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla pary młodej, ale także dla ich gości.

Drugi blok festiwalu, który odbędzie się w dniach 22-23 stycznia  poświęcony zostanie z wypoczynkiem, a to wszystko pod hasłem: „Wyspy Szczęśliwe”. Wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą biur podróży, ośrodków SPA, hoteli, pensjonatów.

Festiwal Ślubny odbywać będzie się w centralnym miejscu galerii Cuprum Arena. Udział w nim dla odwiedzających jest oczywiście bezpłatny. Organizatorzy spodziewają się 200 tys. odwiedzających z Dolnego Śląska.

Pełny Program Festiwalu Ślubów:

Część I „ŚWIAT ŚLUBÓW”

15.01. sobota: 13.00 – 19.00

– Prezentacje ofert Wystawców – firmy branży ślubnej

– Przygotowania i Ślub – polskie zwyczaje weselne

– Ślub w różnych kulturach – konkursy z nagrodami

16.01.  niedziela: 12.00 – 18.00

– Piękna Panna Młoda – wszystko o modzie i urodzie

– Moda na Ślub – polskie tradycje kontra zachodnie trendy

– Porady stylistów mody, fryzjerstwa i wizażu

13.30 i 16.30 – Pokaz Mody Ślubnej

Część II „WYSPY SZCZĘŚLIWE”

22.01. sobota: 13.00 – 19.00

– Prezentacje ofert Wystawców – biura podróży, hotele SPA & Wellness

– Egzotyczny Ślub – ceremonie w wyjątkowych miejscach na świecie

– Porady ekspertów z zakresu organizacji ślubu za granicą

23.01. niedziela: 12.00 – 18.00

– Miesiąc Miodowy – możliwości i sposoby spędzania

– Wyprawy Szczęśliwe – pomysły na Podróż Poślubną

– Show Finałowe – zakończenie Drugiego Festiwalu Ślubnego Cuprum Arena 2011

Źródło: Agencja Medialna ARETE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Radom

Jeżeli planujesz wesele i nie masz jeszcze pomysłu, w jaki sposób je uatrakcyjnić, mamy dla ciebie pewną propozycję. Zafunduj gościom...

Zamknij