galop zielonkaGalop Zielonka to miejsce, które z pewnością zapadnie Wam w pamięć jako idealne tło dla Waszego przyjęcia weselnego. To tutaj, w otoczeniu malowniczych krajobrazów i przytulnej atmosfery, Wasze marzenia o niezapomnianej imprezie stają się rzeczywistością. Bogactwo opcji, jakie oferuje Galop Zielonka, pozwala na indywidualne i kreatywne podejście do organizacji Waszego wyjątkowego dnia.

Galop Zielonka to miejsce, gdzie nie ma ograniczeń – są tylko pomysły i ich realizacja. To tutaj, w Zielonce pod Warszawą, znajduje się sala weselna, która stanowi doskonałe miejsce na zorganizowanie eleganckiego wesela. Bez względu na to, czy marzycie o klasycznym, tradycyjnym, rycerskim czy bajkowym weselu – nawet na świeżym powietrzu – Galop Zielonka jest miejscem, które spełni Wasze oczekiwania. Tutaj ogranicza Was tylko własna wyobraźnia i kreatywność.

Przepiękne tereny dookoła Sali Weselnej Galop w Zielonce tworzą idealne tło dla Waszej imprezy. W otoczeniu zieleni i przestrzeni do odpoczynku po tańcach na parkiecie, możecie cieszyć się chwilą wytchnienia. Podczas ładnej pogody, wsłuchajcie się w śpiew ptaków i pospacerujcie po malowniczych alejkach. Urocze oczka wodne dodają wystrojowi iście mazurskiego charakteru.

galop zielonka opinie i zdjecia

Jednak to, co naprawdę wyróżnia Galop Zielonka, to nasz przebojowy Drink Bar.

Jako zewnętrzna firma, świadczymy usługi barmańskie na imprezach i mamy przyjemność współpracować z Galopem Zielonka.

Nasi barmani zaspokoją zachcianki każdego gościa, tworząc niezapomniane koktajle, które stanowią prawdziwą atrakcję na przyjęciu.

Goście Galopu często wybierają nasz Drink Bar jako nieodłączny element swojego przyjęcia, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości. Jest to forma rozrywki i jednocześnie standard, którego goście oczekują. Z naszymi barmanami, jest jak z kucharzami. Z kilku składników są w stanie wyczarować cudo, i do tego podać je w nienagannej formie. Barmani na przyjęciu to inwestycja, która zwraca się z nawiązką.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem o sali weselnej w Jachrance pod Warszawą.

galop zielonka sala weselna pod warszawa

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Groman Sękocin – miejsce na Twoje przyjęcie po ślubne

Hotel Groman Sękocin jest malowniczo położonym obiektem, w którym można zrobić wspaniałe przyjęcie po ślubne. Zielony park wokół hotelu sprzyja...

Zamknij